Wpis z mikrobloga

#mirkoreklama

Zapraszam graczy Arma 2 a także wszystkich maniaków #wojsko i #gry do grupy Lincoln Force. Nie porzuciliśmy i nie zamierzamy porzucić dwójki.

Obecnie w naszej drużynie mamy około 20 aktywnych i zgranych członków, współpracujemy też z innymi grupami grając wspólnie w większym gronie.. Posiadamy własny serwer na potrzeby Army 2 (w planach na najbliższy czas jest wydajny i pojemny serwer dedykowany), system rang, awansów i odznaczeń. Organizujemy szkolenia podstawowe dla nowych rekrutów, szkolenia taktyki czarnej, zielonej i czerwonej oraz szkolenia specjalizacyjne obejmujące takie funkcje, jak np: czołgista, pilot transportowy i szturmowy, specjalista AA/AT, radiooperator, strzelec wyborowy, sanitariusz, dowódca sekcji. W grze stawiamy przede wszystkim na współpracę i dobrą zabawę, bez zbytniego spięcia, jednak nadal sprawnie i bez odwalania.

Gramy średnio 2-3 razy w tygodniu. Są to pojedyncze misje robione przez naszego mission makera (w klimatach współczesnych, II w.ś, najróżniejszych), szkolenia oraz gry LARP w mocno rpg-owym charakterze (karty postaci itp.) Obecnie mamy za sobą długi larp, w którym wcielaliśmy się w żołnierzy USMC w Afganistanie, teraz rozpoczynamy nową serię- gramy polskim oddziałem stacjonującym w Jugosławii w latach 1990-2000 w ramach IFOR i KFOR.

Wykorzystujemy oczywiście szereg modów zwiększających realizm gry (np. ACE, ACEX, ACRE), jak i tych zwiększających samą zawartość (np. Invasion 44, Polish Army). Nowym pomagamy z zawiłą instalacją.

Zaciągnij się, poznasz nowe kraje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.lincoln-force.pl/

#arma2 #arma #wojsko #grypc
s.....t - #mirkoreklama

Zapraszam graczy Arma 2 a także wszystkich maniaków #wojsk...

źródło: comment_4dMJL6XiPqrwHm7bT5nYXqu5iPvukKcZ.jpg

Pobierz
  • 28
@szalonyjogurt: Niedawno właśnie myślałem nad zagraniem w Armę 2 i po tym wpisie jestem jeszcze bardziej chętny, żeby zagrać w te grę, dlatego możecie się w niedalekiej przyszłości spodziewać nowego rekruta ( ͡° ͜ʖ ͡°)