Wpis z mikrobloga

  • 327
#silownia Mam pytanie do #mikrokoksy które chodzą do dużych sieciówek typu pure itp. Jak wbijacie do szatni to mówicie cześć? Bo na sali pewnie nie bo duża i podzielona. Zawsze chodziłem na małe mordownie gdzie każdy ryj był znajomy i gdzie pod prysznicami się klepało po pośladach. Jutro idę do nowej siłki gdzie się przewija z 50osób na godzinę i nie wiem jak się zachować. Zamiast zdziknąć zdziczałem xD Mam znaleźć największego knura i sprzedać mu klapsa w dziąsło by podkreślić ze jest nowa alfa na sali?
  • 54
  • Odpowiedz
@kamdz: ja mowie, kwestia wychowania. jak wchodze na sale i są łebki obok to też mowie cześć. ktos odpowie - fajnie, jak nie - trudno. a to najwieksza silownia w warszawie jak nie w polsce.
  • Odpowiedz
@kamdz: zazwyczaj mówi się siema jak się wchodzi, jak wychodzisz na trening nic nie gadasz, jak przychodzisz po treningu tez nic nie gadasz i jak wychodzisz juz na chate to mówisz narazie i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamdz: Chodziłem na mordownie i od miesiąca chodzę do pure platinum jatomi. Nikt tam nie mówi cześć, jedynie co mnie spotkało to uderzenie z bara od murzyna ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
podniesiono głowo patrzę na robactwo, które nawet nie odmruknie


@Szarlejowiec: ja zauważam, że coraz więcej drobnych spraw na siłce jestem w stanie załatwić milczeniem :-D

np. jak ktoś mi zdejmie talerze ze sztangi, zabierze hantle bez pytania w przerwie między seriami, rozłoży się z ławką obok sztangi, którą właśnie robię martwy. jedno spojrzenie i wszystko robi się jasne i oczywiste :-)
  • Odpowiedz
@kamdz: ja wypowiadam magiczne słowo " cześć wszystkim " - i podnoszę rękę do góry jakbym miał komuś pomachać - zawsze działa

chyba, że osób jest mniej, to witam się poprzez zwykłe podanie ręki
  • Odpowiedz