Wpis z mikrobloga

Wysyłając byłem zadowolony bo sądziłem że przyjdzie ok. 11 i będę miał na przerwę o 12:00. Przeżyłem szok. Niestety w dobie szybkiego internetu, zaawansowanych technologii, mikroprocesorów nie potrafimy tego przyspieszyć... Dwudziesty pierwszy wiek a oni nadal nie potrafią tego porządnie zautomatyzować.

Nie wiem jakie tagi więc losowo:

#programowanie #finanse #banki #informatyka
pobozny - Wysyłając byłem zadowolony bo sądziłem że przyjdzie ok. 11 i będę miał na p...

źródło: comment_7CyRkvfN4ww8bpyxvXZgCDZBjuyALayV.jpg

Pobierz
  • 8
@pobozny: niedługo banki będą zachęcać darmowymi przelewami (ew. pulą darmowych tak jak Alior) w systemach SORBNET albo express ELIXIR, jednak to są różne systemy i część banków obsługuje to, a drugi tamto... i weź tutaj przelej natychmiastowo z banku obsługującego jedno, do tego drugiego obsługującego drugie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pobozny: no jest to ciulowe, że przelew w kilka sekund to nie jest standard ale prawda jest taka, że Polska i tak świetnie wypada jeśli chodzi o informatyzację bankowości. Spróbuj pojechać bez gotówki z samą kartą płatniczą do Niemiec na przykład, to się zdziwisz jak w największych miastach się okaże, że w ruchliwych sklepach czy restauracjach nie będą Ci chcieli przyjąć Visy czy Mastercard bo nie i co Pan nam zrobi,
ale w uk przynajmniej kasa jest w od razu ( ͡º ͜ʖ͡º) co do reszty to faktycznie polska > uk


@KUL4WY: nie miałem akurat tej potencjalnie wątpliwej przyjemności robienia przelewów pomiędzy bankami w UK. Przelewałem za to kilkukrotnie kasę PL->UK i z tym to zawsze jakieś jaja (w drugą stronę co ciekawe, jest zawsze OK). Albo idzie ponad tydzień albo bank w UK podaje mi namiary