Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie, bo nie jest do końca pewny, pierwszy raz kupuję na Allegro i nie chcę żebym przypadkowo zapłacił podwójnie.
Wczoraj kupiłem jedną rzecz na Allegro, był ten formularz wyboru płatności, podałem dane karty i kliknąłem Zapłać, ale kasy z konta bankowego nie pobrało. W Moje Allegro --> Kupione mam opcje zapłać, na maila doszło potwierdzenie kupna z linkiem do formularza wyboru płatności. I nie jestem do końca pewny czy rzeczywiście zapłaciłem, ale nie pobrało jeszcze kasy z konta czy nie. Konto mam w #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
#allegro #pytanie
  • 7
@TheLaw: transakcja może zostać zaksięgowana z opóźnieniem (tym bardziej, że jest niedziela i banki nie pracujo), tak sądzę. Jak płaciłem kartą na humble bundle to po kilku dniach mi ściągnęło hajs z konta
@TheLaw: pieniądze muszą przejść najpierw przez payu więc jeśli nie masz potwierdzenia od pośrednika to sprzedający nie powinien otrzymać pieniędzy. Tak przynajmniej mi się wydaje. Też tak wczoraj płaciłem i jestem w tej samej sytuacji ;)