Wpis z mikrobloga

O gurwa, mircy, właśnie obie przypomniałam jaką byłam #!$%@?ą w gimbazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mame, kup mi czarne bojówki w haendemie, bo Lauri z The Rasmus takie miał. Chcę glany, ale mame nie pozwala. Mame się czepia, że kupuję tylko czarne ubrania i chodzę non stop ze słuchawkami na uszach. MAME MNIE NIE ROZUMIE. NAPISZĘ SOBIE NA PLECAKU ,,NO FEAR, DESTINATION DARKNESS" MARKEREM, HEHE, NIECH WIEDZĄ, ŻE SŁUCHAM CIENSZKIEJ MUZYKI. Spokojnie, to uleczalne. Na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego miejsca, przy okazji zbliżającego się dnia matki, dziękuję mojej kochanej mamie, że się mnie nie wstydziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziecinstwo #gimbaza #heheszki #muzyka #gimbynieznajo

a.....e - O gurwa, mircy, właśnie obie przypomniałam jaką byłam #!$%@?ą w gimbazie ( ...
  • 20
  • Odpowiedz
@arizona_muse: Bo wy dzieci gimbazy nie mieliscie pojęcia o prawdziwych czasach muzyki ciężkiej. Żyliście w takim zawieszeniu między zajebista muzyka a spoerdoleniem bojsbendów. Dla ludzi pokolenia początków lat 80tych zawsze byliście traktowani jako takie śmieszne krasnale które glanami starają się udowodnić że coś mają wspólnego z ciężkim brzmieniem. Beka :)
  • Odpowiedz
@jazzbionic: Uwaga, wklejam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Indie, progressive rock, acoustic, ambient, post punk, garage rock, alternative rock, new wave, shoegaze, grunge, britpop, art rock, folk, soul, chillout, classical & instrumental music.
  • Odpowiedz
  • 2
@arizona_muse: @SuperPunia:
@Bionizy: Nie ma się czego wstydzić, sam wkładałem sobie gołębie piora we włosy i nie chodziłem do fryzjera żeby kudły mieć długie i nastroszone jak Lałri (mamcia zabroniła farbować) xD


Ale z drugiej strony, jak tak słucha się teraz tych kawałków to przynoszą fajne wspomnienia :> Nigdy nie miałem bardziej ukochanego zespołu niz Razmusy, bo i choć z wiekiem gusta muzyczne się zmieniły, to będąc hehe staruchem (lvl +20 here) nie da się już
  • Odpowiedz
  • 0
@arizona_muse: To chyba kolejny etap przepoczwarzania się prawilnych Rasmusowców, więc do zobaczenia na Orange Warsaw Festiwal! ( )


@blubi_su: Jeszcze chciałem tylko dodać, że gość miał naprawdę dobry głos do prawdziwej rockowej muzyki, niesamowicie charakterystyczny. Tutaj próbka współpracy z Apocalypticą :>
kokomo - @arizonamuse: To chyba kolejny etap przepoczwarzania się prawilnych Rasmusow...
  • Odpowiedz
dziękuję mojej kochanej mamie, że się mnie nie wstydziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@arizona_muse: to masz szczęście, moja znajoma dzięki swojemu irokezowi musiała w miejscach publicznych (kiedy szła z mamą ofkors) zakładać czapke z daszkiem ;d
  • Odpowiedz