Wpis z mikrobloga

Luźna uwaga na temat wysiłku tlenowego na #efedryna. Ilość spalonych kcal w ciągu godziny wzrosła z 440kcal do wyniku ze zdjęcia. Żeby utrzymać hr na poziomie ok 125bpm musiałem progresywne zwiększać obciążenie z 1 do 15 (przez 3 tygodnie). Intensywność wzrosła, wcześniej 90 obrotów na minutę, teraz 120 do 135. Wnioski, pale więcej, utrzymując ten sam hr, zmęczenia praktycznie żadnego. #chuckwycinanaefce #redukcja #mikrokoksy #kardio #doping

Nie jest to nic nowego ani odkrywczego, chciałem tylko powiedzieć że działa :-) pozdro 5
chuckmls - Luźna uwaga na temat wysiłku tlenowego na #efedryna. Ilość spalonych kcal ...

źródło: comment_dK08cKDsaVL643wAjnWPCI3uBtZDgwvQ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kotstrazak: EC, aspiryny już nie dodaję. Cykl trwa do osiągnięcia rezultatu, zależy ile masz do wycięcia. Kupiłem z neta z kanady. Dla niektórych drogo dla niektórych tanio, dla mnie patrząc na rezultaty wypada tanio. Całe info masz w moim tagu #chuckwycinanaefce
  • Odpowiedz
@Masterczulki: orbitrek kardio (utrzymuję ten sam HR 125-130bpm), codziennie godzina na tej samej maszynie więc pomiary legitne. No poprawa jest, przecież napisałem. Palę prawie 2x więcej w tym samym czasie, robię większy dystans, na obciążeniu 15/25 a startowałem z 1/25, wytwarzam 2x więcej energii moim ruchem. Pulsometr mam ale nie zakładam bo po co jak jest w orbitreku.
  • Odpowiedz
@kotstrazak: bo mi się skończyła a jestem leniem i nie chce mi się podjechać do apteki, ec działa tak samo dobrze a właściwości aspiryny w stacku są wątpliwe wg wielu źródeł. 62 euro chyba za 200x8mg + kofe 100x200mg.
  • Odpowiedz
@chuckmls: mnie 1h cardio by zabiło z nudów. Dlatego preferuję interwały, sprinty pod górkę itp. Kiedyś miałem johę. Rowerem do lasu, tam sprinty pod górkę i mi się ciemno przed oczami zrobiło. Aż się przestraszyłem :> Zasłabnąć w środku lasu to nie jest dobry plan na weekend :D
  • Odpowiedz