Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy pojechaliśmy sprzątać biuro z innym kierownikiem. Gość nie mógł go znaleźć przez godzinę aż w końcu sam wklepałem adres w googlemaps i trafiliśmy w odpowiednie miejsce. Razem z Julią (współpracownicą) mieliśmy zrobić po 1 piętrze a potem jedno wspólnie.

Gość poszedł po pokazaniu jej co i jak ze mną na moje piętro i w sumie ograniczało się to do tego, że przy użyciu samej wody miałem myć okna tam gdzie są brudne niebieską ścierką, różową miałem myć biurka (co jest #!$%@?, bo było na nich milion rzeczy) i inne powierzchnie płaskie + coś przyciągające kurz do #!$%@? po ekranach itp. Oprócz tego klatka schodowa i w sumie tyle.

W sumie w rzeczywistości wyglądało to tak, że to biuro wyglądało na zupełnie czyste więc chodziłem ścierając sobie kurz , słuchając jednocześnie muzyki i jedząc kanapkę xD Pościerałem dokładniej taktyczne miejsca na które gość mógłby zwrócić uwagę i dołączyłem robić to samo piętro co Julia a jak się okazało jej metody było dosyć podobne.

Szkoda trochę, że jej słownictwo to w 90% "this" a resztę czasu się śmieje bez powodu xD

Nie wiem też czy posprzątaliśmy dobre piętro, bo ja jej mówię jedno a ona robi drugie, bo nie rozumie a mi się nie chce sprzeciwiać, bo mam #!$%@?. Zobaczymy co powie ten kierownik jak pójdzie sprawdzić naszą robotę. Zakładając że to w ogóle zrobi.

Oprócz tego jutro mam do pracy na 6 pomagać jakimś 2 gościom czyścić w fastfoodzie 300m od mojego pokoju także mam nadzieję, że za to wpadnie więcej hajsu (niedziela + święto + nadgodziny) ale znając życie to trochę w to wątpię. Ten sam kierownik mówił też, że w poniedziałek z rana pewnie też o 6 będzie jakaś inna robota, ale mu powiedziałem, że nie wiem czy już jakiejś nie mamy (mamy wyznaczoną na poniedziałek, ale nie jest napisane na którą).

Jak będą się częściej pojawiać dodatkowe zajęcia to może nie będzie kompletnej #!$%@? z wypłatą.

PS Jutro 17 maja czyli norweski dzień niepodległości, największe święto w kraju, ale niestety ma być lipna pogoda. Postaram się porobić jakieś zdjęcia więc jak ktoś jest stąd to proszę o porady gdzie warto się przejść.

#platkiowsianewnorwegii
  • 3