Wpis z mikrobloga

@REL670: liczba plusów obrazuje upodobanie przez ludzi rzeczy rzadkich. Jak coś jest rzadkie to ujdzie: niektóre rzeczy rzadkie są tak rzadkie, że sporo nawet kosztują - złoto, brylanty, bugatti veyron. Natomiast za powszechne rzeczy nie da się grosza (powietrze czy piach na pustyni), a często wręcz się nie trawi. Ja np. dziś miałem ochotę wziąć kosiarkę i pozbyć się tych podkwiatów
KRS - @REL670: liczba plusów obrazuje upodobanie przez ludzi rzeczy rzadkich. Jak coś...

źródło: comment_uFvo1kJ6IhtdNX8gpI98RCbEa6ti6sAp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@K_R_S: tak, dwa tygodnie temu kosiłem trawę u rodziców razem z tymi #podkwiatami - tyle, że wszystkie były żółte. Wyciąłem wszystkie kosiarką, a tych co kosiarka nie potrafiła ściąć wyjąłem razem z korzeniami motyką. Obudziłem się w sobotę, wyjrzałem przez okno i cała trawa była znowu żółta. Te #!$%@?ństwo odrasta jak tylko schowasz kosiarkę.
  • Odpowiedz
@REL670: Te ptaki to taka ptasia wersja menela. Chodza po dworcach i deptakach bujaja glowa "prezesie rzuc ziarnem". No i oczywiscie sraja wszedzie. Dopiero co umytym samochodem bylem w trasie na ktorej raz tylko sie zatrzymalem zeby skrecic i tak zdazyl mi nasrac na reflektor.
  • Odpowiedz
@REL670: ostatnio jeden wyladowal mi przed maska samochodu, tak raptownie ze zostal potracony. Niby mi go nie zal, ale zeby ostatnia wola to jeszcze sie zesrac na dach po zderzeniu?! :(
  • Odpowiedz