Wpis z mikrobloga

@jamal013: To kupuj prizeówki. Te figurki są drogie, bo są BARDZO dobrze wykonane. Prizeówki są wykonane trochę gorzej, ale kosztują 30zł zamiast 300zł.

Co do ceny tej, nie dziwię się - Kotobukiya robi bardzo ładne figurki, ale nie są super na skali cena/jakość (najlepiej wypadają chyba Max Factory/GSC i Alter, najgorzej Ques Q).

EDIT: Chętnie pomogę w znalezieniu figurek w Japonii w dobrych cenach, jeśli ktoś chce pomocy. (Oczywiście, jeśli
  • Odpowiedz
@asiekierka: szukałem raz fajnych figurek z Shinobu w okolicach 100zł, ale albo były kijowo wykonane albo grubo powyżej tej kwoty. Szukałem na ebay'u, bo myślałem że się nie opłaca aż z dżaponi sprowadzać.
  • Odpowiedz
@jamal013: eBayu? Tam ceny sa ~2-3x wyzsze, bo placisz marze od nieumiejetnosci w japonskie sklepy. (Tak, serio. Znam osoby, ktore sprowadzaja figurki z Japonii i sprzedaja na eBayu, ciagnac z tego spory profit)
  • Odpowiedz
@jamal013: Co do stronek: AmiAmi i HobbyLink Japan są chyba najprzystępniejsze dla nowicjusza.

Ogólnie z wysyłek najbardziej na polskie opłaca się Airmail - RSAL tu nie istnieje, USAL jest taniutki ale nie masz żadnego śledzenia (a Poczta Polska jest jaka jest, po prostu), EMS jest drogi, szybki i 100% celny.

Pamiętaj, że jest pewna szansa na zapłacenie VAT (23%). Ogólnie figma ta wyjdzie cię jak dobrze pójdzie 150zł (lub 180zł
  • Odpowiedz
@jamal013: Uważaj, bo te figurki schodzą. Figmy Shinobu długo na mój nos nie będzie, tak coś czuję. Na HLJ jest low stock, na AmiAmi na razie jest - ale jak długo? Na Ixu's Deviance są trochę dłużej, ale drożej.
  • Odpowiedz
@asiekierka: Dzięki za linki :)
Wiesz może gdzie można kupić ciekawe koszulki z anime? Najczęściej są takie "naklejki" na środku koszulki, co kiepsko wygląda.
  • Odpowiedz