Wpis z mikrobloga

Przed chwilą rozpoczął mi się #urlop jako, że ze mnie #atencyjnyniebieskipasek to atencja musi się zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro wyruszam do #portugalia zobaczyć to i owo mam dla Was małe #rozdajo związane głównie z #wino i trochę z #podroze .

Mój plan #innvpodrozuje zakłada, że w następną niedzielę będę w Porto ooo tutaj więc wyślę dla 2 mireczków #pocztowkazurlopu (jako, że jestem starej daty a pocztówkę każdy chce dostać myślę, że to fajna pamiątka)

Ale to nie koniec!

Wraz z @Browin który jest producentem drożdży winiarskich i zajmuję się szeroko pojętymi akcesoriami do domowego wyrobu wina, piwa oraz innych alkoholi a także przetworów i wędlin. Mamy do rozdania właśnie 10 paczek owych drożdży do produkcji m.in wina lub piwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Regulamin konkursu:
2 osoby, które zaplusują mój wpis dostaną #pocztowkazurlopu,
5 osób, które zaplusują mój wpis dostaną droższe gorzelnicze,
5 osób które zacznie obserwować profil @Browin dostana mega wypaśne drożdże gorzelnicze polskiej firmy

Czas macie do niedzieli do godziny ~22:00 w poniedziałek rano podam wygrane osoby pod tagiem ----> #innvrozdaje <---- osoby rozlosowane muszą podać swój adres korespondencyjny. Warunek konieczny! Bo jak inaczej ma do Was dotrzeć prezent? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo
#piwowarstwo i #winodomowe
#piwo
#innvrozdaje
innv - Przed chwilą rozpoczął mi się #urlop jako, że ze mnie #atencyjnyniebieskipasek...

źródło: comment_K4emDT38cxVd9KSnklTebOmf5rR2MEFK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eris23: Niestety ale poczta i kurierzy w wielu przypadkach nie pozwalają na wysyłkę alkoholu z zagranicy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz