Wpis z mikrobloga

#najmadrzejszywykopek #najmadrzejszywykopowicz #madreglowy

Otóż ogłaszamy wyniki - na razie dla wąskiego grona mikrobloga, wkrótce z pompą w znalezisku.

Zwycięzcą 1. edycji Turnieju o Tytuł Najmądrzejszego Wykopowicza został @brainac, który po dogrywce na szczycie pokonał @k0rn1k. zapis dogrywki

Trzy pierwsze miejsca przedstawiają się zatem następująco:

1. @brainac

2. @k0rn1k

3. @CanisLupusLupus i @cytoblast ex aequo

Uczestnikom powyżej wymienionym, jak i wszystkim finalistom i półfinalistom gratulujemy wraz z @MistrzuYoda osiągnięcia więcej niż 1. etapu. Wszystkim dziękujemy za zabawę i polecamy się na przyszłość - w drugiej edycji.

P.S. W tym wpisie widzicie ranking z finału, który jest poprawny dla pozycji 3-24. Pozycja 1 i 2 są zajęte jak powyżej. Ranking zostanie wkrótce odblokowany dla wszystkich na stronie, ale to już w znalezisku będzie ogarnięte na cacy - póki co jest lekka prowizorka, żeby nie czekać więcej z wynikami.
s.....2 - #najmadrzejszywykopek #najmadrzejszywykopowicz #madreglowy

Otóż ogłaszamy ...

źródło: comment_4SREiII96o6bmIBz058nEQ9yTw4e0LxS.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@maciejkack: bo dogrywka nie miała znów weryfikować wszystkiego, tylko wyłonić sprawnie zwycięzcę. W ogóle cały ten turniej oparty jest w dużym stopniu na trafieniu w pytania, choć trzeba przyznać, że zwycięzca w każdym etapie był w ścisłej czołówce rankingu.
  • Odpowiedz
@k0rn1k: również dziękujemy, postaramy się by druga edycja była już przeprowadzona na zdrowych zasadach od samego początku i by była jeszcze bardziej emocjonująca, a jako że wy macie największe doświadczenie jeśli chodzi o rozwiązywanie testów to na PW możecie mi podsyłać co waszym zdaniem należy w aplikacji zmienić, albo jakie opcje dodać by używało się jej wygodniej, sprawniej i przyjemniej. Wiem już że zgłaszaliście różne propozycje ale z braku czasu musiałem
  • Odpowiedz
@MistrzuYoda: @stekelenburg2: dziękuję, fajnie się bawiłem, mogłem się podenerwować, nie wyszedłem na supergłupka, i w końcu wystartowałem w jakimś konkursie opartym na posiadanej wiedzy. W kolejnych też wezmę udział. Wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz