Wpis z mikrobloga

Chciałbym Wam wszystkim polecić nową walutę 8BIT wspaniale odwołująca się tradycji ośmiobitowych komputerów. Waluta zawiera wszystko co trzeba (masternody, anona, ładne obrazki, PoS, malutko monet [obecnie 128k]). Wycena jest obecnie śmiesznie niska. Gorąco polecam, sam mam tego naprawdę dużo. Wydaje mi się, że to świetna inwestycja @Morfeus. W wątku jest sporo FUDu, to dobry znak, ludzie chcą skupić dużo monet po jak najniższej cenie.


#kryptowaluty
  • 11
@Pipcieo: Dzięki za cynk, zaraz kupuję. Jestem bardziej cwany od Ciebie, bo wiem że prowadzisz grę psychologiczną - tak trzeba w kryptowalutach, należy oszukać innych żeby samemu się bogacić. Dodałeś spojler żeby zniechęcić mnie do kupna, po to żebyś sam mógł kupić więcej, ale przejrzałem Cię.
Ja już tyle ludzie naoszukiwałem, że dokładnie wiem jakie techniki są najlepsze. Z tym devem w piwnicy super sprawa, kiedy ludzie tracą nadzieję i zaczynają sprzedawać, ty skupujesz, potem wypuszczasz deva na wolność i patrzysz jak mnożą się twoje pieniądze po wydaniu jakiejś aktualizacji. Myślę również, że Morfeus też to zna, tylko nie wiem czy nie przesadza z tym devem od Cinni, jak go wypuści może mieć światłowstręt.
@maniakbitcoin: jeden z wypokowiczów trzyma deva Cinni w piwnicy, ten dev za jedzenie uczy takich rzeczy. Najlepsze jest to, że ten dev ciągle krzyczy I CRAVE SET ME FREE czyli błagam uwolnij mnie, a ten wypokowicz mówi że to znaczy KUPUJ CRAVE BO CENA JAK ZA DARMO.