Wpis z mikrobloga

czy bez środków na reklamę/promocję zwykła osoba jest w stanie wypromować swoją aplikację?


@empe: wstyd nie znac @JavaDevMatt i jego juz zaczynajacych sie zarysowywac sukcesow

w skrocie - skuteczne spamowanie portali branzowych i wpisy gdzie sie da ze apka istnieje
  • Odpowiedz
@bazingaxl: z Mateuszem już rozmawiałem. No właśnie moja apka posiada tłumaczenia ale docelowo jest na Polski rynek więc tutaj mam niestety ograniacznie:/
  • Odpowiedz
@empe:

2) to nie jest jakaś mega potrzebna aplikacja - takie rzeczy można łatwo/łatwiej przechowywać w excelu.

3) Wartość dodana do excela:
masz tam chociaż skanowanie leków? np barcody?
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey:

jest skanowanie kodów ean (co nam daje nazwę leku), daty wpisujesz sam, bo funkcjonalność rozpoznawania była by moim zdaniem niepotrzebna (masz zbyt dużo informacji na pudełku żeby w prosty sposób można wykryć obszar z datą waśności, ect)

Zobacz sobie tutaj screeny: www.domowaapteczka.com.pl
  • Odpowiedz
@empe: może dogadaj się z sieciami aptek, one maję różne programy lojalnościowe, mogą Ciebie reklamować, przy okazji podzielicie się profitem.

Kiedyś projektowałem taki PL, da się to tam gdzieś ulokować.
W sumie to wygląda na naturalny kierunek.
  • Odpowiedz
@empe: W drugim etapie, może da się połączyć z ich systemem dystrybucji/sprzedaży/rezerwacji/wyszukiwania leków?

doz.pl ma taki system, jakbyś zrobił coś takiego na smarta w połączeniu z Twoją aplikacją...
Może, może...
  • Odpowiedz