Wpis z mikrobloga

5 odcinek Nisekoi - druga część epizodu to zdecydowanie najzabawniejszy moment dla mnie w tym sezonie anime :D

Niby czytałem to pod postacią komiksu wcześniej, a uśmiałem, jakbym miał to pierwszy raz przed oczyma. Przede wszystkim brawa za to należą się aktorowi podkładającemu głos pod papugę.

Dla porównania nie podoba mi się za to, co zrobili w czwartym epizodzie z zaproszeniem Chitoge przez Raku do hotelu. W mandze minki towarzyszące temu nieporozumieniu były o bardziej powalające.

Zresztą zauważyłem pewną zmianę względem pierwszego sezonu Nisekoi. W drugim animacja nie jest tak w stylu Monogatari jak wcześniej - karykatury bardziej wzorowane są komiksach, mniej zbliżeń na twarze, mało odblasków, długich ujęć, bardziej normalne dla typowej mangi tła.

Należy się pochwala za różne endingi przy okazji każdego odcinka w zależności od pierwszoplanowej postaci żeńskiej. Czołówka bombowa - gagowa historyjka + idealnie przygrywająca muzyka do tego, co się dzieje podczas niej. Mogli tylko darować sobie ten mangowego suchara na końcu.

Ogólnie nie jest to moja ulubiona seria sezonu, ale zapewnia mi odpowiednią rozrywkę.

#anime #nisekoi #animenowysezon #manga #shaft #animacja
80sLove - 5 odcinek Nisekoi - druga część epizodu to zdecydowanie najzabawniejszy mom...
  • Odpowiedz