Wpis z mikrobloga

Komputer głównie przeznaczony do gier. Co do karty to zastanawiałem się nad GTX 960 od MSI w wersji 4GB, ale podobno to chłam i nie warto tego kupować, a co do pasty to po prostu te Intelowskie boxowe jakoś mnie nie przekonują i dlatego się zdecydowałem.
  • Odpowiedz
@samerowski:
Zamiast R9 280X bierz GTXa 960. Kto Ci powiedział, że GTX960 to chłam? Hahahah, w tej chwili chłamem jest R9 280x, bo AMD olewa graczy i nie wydaje nowych sterowników od kilku miesięcy. W takim Project Cars między Nvidią a AMD jest przepaść. GTA:V też lepiej chodzi na kartach "zielonych". Poza tym seria R9 jest bardzo awaryjna. Polecam zapoznać się z ta lekturą

http://pclab.pl/art63612.html

Bierz tą kartę i
  • Odpowiedz
Panowie, a jak to jest jeszcze z tym podłączeniem, bo mam monitor, który ma dwa wejścia - DVI-D oraz D-Sub, a karta graficzna ma tylko wejścia HDMI oraz DVI-I czy zwykłym kablem DVI mogę to podłączyć? i czy kabel HDMI - DVI-D będzie pasował?

Przedstawię wam obrazek, w monitorze mam DVI-D (Dual Link), a karta ma DVI-I (Dual Link), natomiast kabel, który chcę kupić HDMI - DVI-D to DVI-D ma Single Link.
samerowski - Panowie, a jak to jest jeszcze z tym podłączeniem, bo mam monitor, który...

źródło: comment_tvsux424ThzxfVSHzOJtHwonJz3hrPWD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@manieczek007:
@samerowski:
Ja mam r9280x i nie jest źle, tyle że dość głośna i prądożerna, Project cars jest specjalnie napisany, żeby chodził dużo lepiej na kartach nvidi, taka prawda. A w gtaV na najnowszych sterownikach jest bardzo dobrze. Tyle, że ja brałem pokoprakową używkę, która wyszła dużo taniej.
  • Odpowiedz
@manieczek007:
W project cars nie miałem przyjemności, ale co do GTA V nie mam żadnych zarzutów. Mam Radeona HD 7950 od gigabyte i na mieszanych średnich i wysokich na rozdziałce 1920x1080 nie spotkałem się ze spadkiem poniżej 45 fps. Karta miała premierę ponad 2 lata temu jeżeli się nie mylę.
  • Odpowiedz