Wpis z mikrobloga

@Aerials: w tej chwili nawet nie chce mi się zastanawiać, czy te rzekome powiązania są prawdziwe. Jeśli to kiedykolwiek zostanie udowodnione, to pewnie za dobrych kilkanaście/kilkadziesiąt lat. Zakładam, że będzie to tak jak z informacjami o powiązaniach niektórych ludzi z SB i innymi przewałami, które wypływają dopiero wtedy, kiedy upłynie odpowiednia ilość lat, opadną emocje i wszystko odpowiednio przycichnie.
@Sh1eldeR: W jaki sposób zmiana wieku emerytalnego czy 500 zł na dziecko jest konstytucyjnie niemożliwe do zrealizowania? Pytam, bo chyba coś mi umknęło na prawie konstytucyjnym, a niby dobrą ocenę miałam...
Ja bym bardzo chciała, żeby to było nie do zrealizowania, bo dla mnie argumentem przeciw Dudzie jest właśnie to, że to JEST do zrealizowania i, co więcej, obawiam się, że jeśli PiS zwycięży wybory parlamentarne, to Jarek za punkt honoru
@aviatorka6:
W przypadku wieku emerytalnego polegam na wypowiedziach konkurentów Dudy, bo sam ekspertem od prawa nie jestem. Może więc Ty mi wyjaśnisz -- jak to się w ogóle wiąże z konstytucją?

Nie sądzę, by 500 zł na dziecko miało cokolwiek wspólnego z konstytucją. To bardziej podpada pod kategorię rzeczy technicznie niemożliwych do zastosowania. Za duże koszty. Nie wspominając o tym, jaką to może rodzić patologię.

Podobnie, przywrócenie wieku emerytalnego to byłyby
@Aerials: zapomnij, ze usylysz od nich jakikolwiek rzeczowy argument. Lata prania mózgów i straszenie PISem, wojną z Rosją i że Rydzyk ale jak zapytasz o szczegóły tych rewelacji to już nie wiedzą co mówić. Zakochani w PO i nawet gdyby podniesli wiek emertyalny do 100 lat, Vat do 100% to uslyszysz "inaczej sie nie dało". Nawet afera podsluchowa, gdzie mogli posluchać swoich idoli mówiących o murzyńskości oraz istnienia panstwa polskiego tylko
Istnieją programy unijne.


@Aerials: Programami unijnymi chcesz zmniejszyć wiek emerytalny i wprowadzić dodatkowe zasiłki na dziecko?
Chyba nie wiesz jaką strukturę mają wydatki UE. UE w życiu nie da kasy na takie cuda gospodarcze.
Poza tym każesz podawać argumenty bez powołania się na konkurentów, przecież to nie ma sensu tak jak organizacja wyścigu dla jednej osoby. Jeżeli mamy rozpatrywać, że coś/ktoś jest lepszym, to trzeba robić to w odpowiednim kontekście do
@Aerials: Bo związki z WSI i doświadczenie jako minister obrony narodowej pozwalają podejrzewać, że porządnie przypilnuje ten żyrandol i nikt go nie #!$%@?.