Wpis z mikrobloga

@kiszczak:
(wypowiem się nie jako wyborca Komora)
- Bo nie będzie wkurzał za bardzo Ruskich w tym ważnym okresie gdy jeszcze nie mamy JASSM, Tomahawków i innego krytycznego uzbrojenia.
- Bo nie paraliżuje pracy rządu. Co rząd chce wprowadzić, Komor podpisze. Świetnie się to sprawdzało przez ostatnie lata rządów PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Bo jest otwarty na in vitro.
- Bo nie obiecuje technicznie/konstytucyjnie niemożliwych
@Aerials:
1) Duda planuje cofnąć reformę emerytalną, co nie rozwiązuje problemu ZUS. Bynajmniej. Jeszcze go pogłębi
2) Duda jest sztuczny. Komor w tych swoich gafach i uśmieszkach ala wieśniak oderwany od pługa jest chociaż autentyczny, a Duda zachowuje się jakby pracował nad nim sztab pijarowców
3) ból dupy kuców
4)Komor nie obiecuje gruszek na wierzbie, facet jest bardziej pragmatyczny
5) Pogorszenie stosunków z Rosją. Wiem, że są już #!$%@?, ale będą
@Aerials: jeżeli argumenty za Dudą ograniczają się do tego, że nie jest Bronkiem, to czemu wymagasz innych argumentów za Bronkiem?

Istnieją programy unijne, istnieje słońce, istnieje papier toaletowy, istnieje też mnóstwo innych rzeczy nie mających nic wspólnego z pozyskiwaniem brakujących środków budżetowych spowodowanym obniżeniem wieku emerytalnego i dawaniu 500zł miesięcznie na dziecko.
@Kapitan_Neuropa: chodziło mi o rzekomą autentyczność obecnego prezydenta. Jeśli u niego nie widzisz działań PR, pisania za niego przemówień, które czyta z kartki i nie potrafi się sam wypowiedzieć, totalnego unikania odpowiedzi na trudne pytania(chociażby tych które dotyczyły książki o nim samym) i jeszcze wielu innych naprawdę niekorzystnych aspektów, to za nic nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego tak go bronisz.