Wpis z mikrobloga

@tubbs: Co jest w tym artykule ważnego uwagi. Piszę, że Real ma więcej tytułów niż Barcelona wystąpień w finale.

teraz jej rywalem będzie Real Madryt, lub Juventus. Messi, Suarez, Neymar Real Madryt, lub Juventus. Niezależnie kto, to i tak aktualny lider Primera Division uchodzi za faworyta.


Zresztą po jakiemu to jest napisane?
@Rga79: z dupy bo "artykuł" jest o finałach, nie pucharach

a cały ten serwis jest tworzonych przez jakiś gimbów, bo wrzucają tu takie kwiatki ze oczy krwawią
@InWrav: nie przypominam sobie żadnej dyskusji z Tobą

Artykuł jest o finałach w których występowała Barcelona. Napisałem gdzieś, że nie doceniam decimy Realu, bądź stawiam ją ponad finały Barcelony?xD

Gdzie napisałem bzdurę? Poprosiłbym o cytat.
@tubbs: Cóż, #!$%@? pamięć masz. A czy ja coś powiedziałem o nie docenianiu decimy Realu, wejdz na swój profil, a szczególnie tam gdzie piszesz pod tagami #mecz, będziesz miał masę cytatów
@InWrav: a może po prostu nie rejestruję rozmowy z pierwszym lepszym plebsem?

Poprosiłem o cytat - tak jak przypuszczałem, nie otrzymałem go.

To tyle z mojej strony.
@tubbs: "Na mecz z Deportivo starczył by Suarez, Pedro i Sandro" NO #!$%@? NAPEWNO XDD
Pierwszy ok, ale drugi gra najczęściej +65 minucie(pewnie odejdzie po sezonie), a Sandro grał ostatnio w grudniu(z tych info co znalazłem)
@InWrav: wow, to jest ten debilizm?

Na pewno Barcelona będzie miała problemy z 18stym Deportivo, w momencie, gdy będzie MUSIAŁA wygrać xD

Pedro dostaje ochłapy, bo ma konkurencje w postaci MNS. Nie wiem, co ma do rzeczy, że odejdzie po sezonie.

Więc tak, na mecz z Deportivo starczył by Suarez, Pedro i Sandro

Masz coś lepszego, czy po prostu stres przedmeczowy musisz wyładować?