Wpis z mikrobloga

Chłopie to tak jakbyś spytał: "Jaki biznes założyć by mieć dużo pieniędzy, a mało się narobić" ( ͜͡ʖ ͡€) #cebulamotzno

Jeśli pytasz na serio, to nie ma jednej konkretnej branży, ale kieruj się w dobra o wartości trudno mierzalnej. Np. obrazy, rękodzieło itp. - tylko tutaj równie łatwo zarobić co stracić.

Jeśli chodzi o marże na sprzedawane produkty, to poczytaj sobie analizę konsumentów polskiego/europejskiego rynku e-commerce - to Ci podpowie czym kierują się przy zakupach przez internet. Podpowiem Ci, że na Twoje nieszczęście głównym wyznacznikiem kupowania w necie jest właśnie cena. Dostęp do wielu porównywarek ceno-jakościowych i milionów opinii determinuje niższość cen w stosunku do tych samych produktów sprzedawanych w
  • Odpowiedz
@Sevlir: Napisałem wczoraj komentarz, dodał się 2x, jeden usunąłem, a teraz nie widzę żadnego :/ Jeszcze raz

Masz rację, że zbyt ogólnie zapytałem. Głównym czynnikiem zakupów w sieci jest cena - jasna sprawa. Rośnie jednak znaczenie innych elementów. Jako świeżak nie będę mógł walczyć ceną i szukam kategorii, w której dla konsumentów znaczenie czynników poza-cenowych jest stosunkowo duże w porównaniu do innych branż.
  • Odpowiedz