Wpis z mikrobloga

@Sojerr: szczerze mówiąc obstawiałem, że to pomysł Wiplera...tym bardziej myślę, że to był mój ostatni raz kiedy zmarnowałem głos na Korwina, typ jest niereformowalny, zawsze coś #!$%@? na finiszu
  • Odpowiedz
@ciniminis: nie ty jeden tak obstawiałeś, na wypoku pełno takich głosów, przeczuwałem że to był pomysł JKM. Wipler wydaje się mieć jednak głowę na karku.
  • Odpowiedz
@ciniminis: @Sojerr: @laminem: Ta Pszemo głowę na karku, dlatego popierał kiboli z Knurowa, wbrew retoryce Korwina? Ten pomysł z atakiem na Kukiza, był jedyną szansą dla Korwina na sejm. W tym momencie, jest bez szans, bo dzięki dobremu wynikowi Kukiza na jesień będą wybory w JOW-ach i Korwin na 99,9% nie dostanie mandatu.
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski: Nie można wprowadzać zmian w Kodeksie Wyborczym na pół roku przed wyborami. Nawet jakby jutro zmienili Konstytucje i odpowiednio Kodeks na JOW zmienili to TK zmasakrowałby to.
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski: przecież nie ryzykował niczego z kibolami. Był święcie przekonany że wypowiedź o strzelaniu do górników powinna zostać zrozumiana w taki sposób, w jaki on potem tłumaczył. A to nie kolidowało z kibicem w Knurowie
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski: nie jeden projekt był składany i gówno z tego było. Teraz jest to robione pod publiczkę. Ostatecznie nic może nie wejść. Najgorzej jak można być czegokolwiek pewnym po nich, myślisz że jak w mediach podadzą że PiS składa projekt o JOW-y to juz faktycznie JOW-y wprowadzają xD robią to by było o tym mówione i tyle
  • Odpowiedz