Wpis z mikrobloga

Jakiś nowy trend? Niektórzy wyciągają archiwalne (!) sondaże realizowane na nasze zlecenie i zestawiają je z podanymi przed chwilą wynikami wyborów. Sensacja na siłę. Różnica w czasie? Nawet kwartał!
Informujemy zatem, że sondaż, który podaliśmy o 21:00 w niedzielę (wg IPSOS) wyglądał prawie tak samo jak wyniki, które opublikowaliśmy dziś za PKW - tutaj, dla Was. Teraz liczymy na modne analizy porównawcze :)

Dobranoc :)

#oswiadczenie #sondaz #polityka #wybory
  • 58
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: dawno nie widziałem tyle jadu... Nie ta redakcja TVN strasznie się wścieka po tym jak Komar zajął 2 miejsce w pierwszej turze. Wczoraj jadowity wpis o Korwinie, dziś wściekają się, że ktoś manipuluje sondażami pokazywanymi w TVN.
@FaktyTVN: teraz rozuniecie, jak czują się widzowie, gdy widzą wasze manipulacje ;)
  • Odpowiedz
Czekaliśmy na analizy porównawcze i się nie doczekaliśmy :( Bo komentarze "manipulanci" itd. mogą pisać wszyscy - gorzej z dowodami :)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Mam do Was pytanie - jak skomentujecie ten artykuł: http://wpolityce.pl/media/244139-pawel-kukiz-dzis-w-mojej-wsi-bylo-tvn24 ? Czy uważacie, że zachowanie jednego z Waszych reporterów było w porządku? Czy i kto kazał Wam szukać haka na jednego z kandydatów? Dziwicie się jeszcze, że Kukiz Was tak nienawidzi? Pokażcie klasę i choć raz przyznajcie się do błędu... a może to nie był Wasz reporter? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
Tak trudno dodać TVN na czarną listę zamiast spamować pod każdym wpisem hurr durr "usuń konto"? Nie popieram TVN ale większość osób pod tym wpisem przypomina mi poziomem podstawówkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@FaktyTVN: wg najkorzystniejszego dla dudy sondazu sprzed wyborow, duda tracil do bronka 8 proc. W rzeczywistosci mial przewage 1 proc. Roznica 9 proc., a wszystkie sondazownie oceniaja potencjalny blad pomiaru na 1 proc. Wiec kto tutaj ma cos do udowodnienia ? Chyba Wy powinniscie soe starac o zachowanie twarzy i wyjasnienie spoleczenstwu, kto i dlaczego dal d... ?

Pomijam tutaj juz cykliczne zwyzki notowan pisu oraz dudy doslownie tuz przed
  • Odpowiedz
Wiec kto tutaj ma cos do udowodnienia ? Chyba Wy powinniscie soe starac o zachowanie twarzy i wyjasnienie spoleczenstwu, kto i dlaczego dal d... ?


@md23: zachęcamy do zapoznania się z terminem "sondaż" i sposobami badania.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Plotek? To słowa Pawła Kukiza z jego oficjalnego profilu na Facebooku. https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/889861354414919?fref=nf A zatem zaprzeczacie, że tam byliście? Powiedźcie to wprost: nie było tam Waszego reportera? Czy tak ciężko odpowiadać Wam rzetelnie na niewygodne pytania? Twierdzicie, że jesteście stacją, która serwuje nam "całą prawdę, całą dobę". Gdzie więc w tym przypadku leży ta "prawda"?
  • Odpowiedz