Wpis z mikrobloga

@brak: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no fakt, masz dużo racji. Tak jak potrzebni są ludzie zwalczający różowe atencjuszki (sam do nich zwykle należę) to i tutaj twoja robota jest potrzebna.

No ale pewnie solidarność jakaś, że w sumie oni mi nie przeszkadzają aż tak jak wstawienie tylko zdjęć mordy albo nóg dla plusów.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Mam mieszane uczucia. Na początku nawet mi się podobała działalność tego fajera. Potem zaczął robić się prostacki, to uznałem że pszypau i że generalnie w dupie mu się #!$%@?ło. A potem mirki zaczęły trochę nieuzasadnione hejty na jego i jego gej kolegę - średnio mi się to podobało, bo po co tracić energie na dwóch półgłówków i pisać że liżą sobie nawzajem jajka?
Teraz nie zabrzmi autentycznie, że tych
  • Odpowiedz
@KosmiczneKrzeslo: a może po prostu nie robimy zdjęć każdej lasce, która znalazła się u nas w łóżku i nie wrzucamy ich na ogólnopolski portal społecznościowy xD ale co ja tam wiem

  • Odpowiedz
@KosmiczneKrzeslo: ty pewnie jeszcze nie ruchałeś i jesteś mentalnym gimbem, moze dlatego się jarasz i tobie podobni, ze zakompleksiony gość wrzuca na forum społ. ten shit, uprzedając twoją głupią odpowiedź: trochę żyję już na tym świecie i miałem w życiu więcej dziewczyn, którym nie musialem płacić niż fojer dziwek
  • Odpowiedz