Wpis z mikrobloga

@odislaw: hehehe mam druga żonę i 32 lata :D Mam bekę z przegrywów którzy wieszają psy na chłopakach że się dobrze bawią. Jakie niby zażenowanie? Że uprawia seks? Że wrzuca fotkę na mirko? Żyje pełnią życia i o to w tym wszystkim chodzi. W życiu chodzi o fun!
A Ty masz taki ból dupy jakby Ci chłopaki własna kobietę we dwóch przelecieli. Wykop serious business :>
  • Odpowiedz
@blubi_su: żonaty, 32 lata i gość jara się cudzymi dziwkami,..XD.....musisz mieć strasznie biedne życie....mam 42 lata i dwoje dzieci: mam bekę z przegrywów, którrzy jarają się azjatyckimi dziwkami ruchanymi prze zakompleksionych mentalnych atencyjnych gimbusów, którzy się tym chwalą
  • Odpowiedz
@odislaw: 42 lata a taki głupi. Zero dystansu, i czytania ze zrozumieniem.
Ja się nie podniecam tymi laskami. Ja mam fun z tego jaki chłopaki robia ból dupy wśród wykopkowych stulejarzy :) A Ty łykasz wszystko jak młody pelikan, łapiesz sie jak dzieciak :>
  • Odpowiedz
@odislaw: Oni to robią specjalnie, zawsze znajdzie się jakiś tłum stulejek które zrobią wielki raban i hurrdurr. Zawsze to tak działa. Ci którzy mają do tego dystans, mają tez fun z wielkiego oburzenia stulejarstwa :)
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić który to ten #!$%@? a który był normalny bo już #!$%@? nie rozrozniam? Na zdj jest chyba feuer (left) ten co lubi ruchac ta?
  • Odpowiedz
@djfresh: wszystko fajnie, zajebisty hajs, zajebiste miejsce, praca, którą pewnie lubią..naprawdę, ale wrzucanie atencyjnych zdjęć z azjatyckimi dziwkami świadczy o mentalnym #!$%@?
  • Odpowiedz