Wpis z mikrobloga

@Vojak:
'Podludzkie bagiety'
Polacy to samo robili w katowicach na Fnatic.

Osobiście jak usłyszałem to buczenie na Flushe to aż mi się go szkoda zrobiło. Nigdy mu nie udowodnili aimlocka, dzięki Flushy brazole wystąpili na iemie, na swoim twitchu nie prowadzi komerchy tylko czysty cs. Normalny gość w najlepszej drużynie świata.
Polacy to samo robili w katowicach na Fnatic.


@kmeal: to serdeczny #!$%@? im w dupę.

Ja tam uwielbiam ten ból dupy za każdym razem jak wygrywają. Sam wprawdzie miałem mocnego #!$%@? za olofboosta ale to nie jest powód by dalej to rozpamiętywać w taki sposób. Zwłaszcza, że aktualnie są najlepsi i prezentują tak dobry poziom.

Wszystko w sumie wzięło się od olofboosta i niepodaniu rąk po jednym meczu. Nie można ich
@Vojak: za tego boosta oddali im walkowera, więc szukanie w tym czegokolwiek jest głupie.
To samo z JW którego ocenia się po wyglądzie w grze komputerowej XD

@Perlo:
W Piłce nożnej jest to samo. Dlatego takie kluby jak Manu, Real czy Barca są nienawidzone.
@kmeal: wszystko wtedy wskazywało na to, że polecenie oddania walkowera poszło z góry od Fnatic bo był niezły rage w ciągu kilku godzin na całą organizację + sponsorów. Było jeszcze wtedy widać na streamach + tweetach, że sami zawodnicy na początku nie chcieli oddać tego walkowera. Tak samo było z Carnem, który jest ich opiekunem - na początku cały czas usprawiedliwiał drużynę i nie widział w tym nic złego a później
@a_no_bo_tak: jedna z największych dram w historii Counter Strike. Gdybyś widział co się wtedy działo na streamach, twitterach, forach, facebookach to byś się łapał za głowę.

Po tym wszystkim były godziny oczekiwania na wyroki sędziów, dyskusji pomiędzy zawodnikami itp..

Ogólnie jak oglądałem znaczną część turniejów od Counter Strike 1.6 to nie widziałem jeszcze sytuacji aż tak nerwowej i sprawiającej tyle emocji.
Vojak - @anobo_tak: jedna z największych dram w historii Counter Strike. Gdybyś widzi...