Wpis z mikrobloga

Dobra mirki. Potrzebuję porady, bo brak mi dystansu. Mam opcję do kupienia mega klasyczne amerykańskie auto. Nowy silnik i skrzynia. Pali, jeździ, żółte blachy. Na drogę mu coś tam brakuje (światła, hamulce działają, ale trza sprawdzić). Całe życie chciałem mieć amerykańca (Camaro SS '69), ale ten też nie ustępuje (model, rok i kolor jak na zdjęciu, ale w dużo gorszym stanie blacharskim). Mam zdolność kredytową na styk, ale jak sprzedam swój, to będzie na wyprowadzenie tego. Do pracy chodzę na piechotę, auta używam raz na tydzień. Mam zamiar poznać go do ostatniej śrubki, jeździć normalnie a po odrestaurowaniu- pod klosz. Tylko feels, jakbym miał skoczyć w przepaść i dlatego może jakiś głos rozsądku się tu znajdzie?

PS.
Nie mam dzieci, żony, długów, 28lvl, programista na etacie.

#pytanie #motoryzacja
Landmark - Dobra mirki. Potrzebuję porady, bo brak mi dystansu. Mam opcję do kupienia...

źródło: comment_gXvMvVSXRX0Uau06bkPvLYPzHeAbo1s2.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Landmark: Jedź z mechanikiem niech oceni stan. Możesz włożyć kolejne 20 tys i końca nie będzie widać a mechanicy będą cię tylko ciąć na kasę i #!$%@?ć że dwie śrubki musieli specjalnie sprowadzać ze stanów za 50$. Najlepiej jak byś znał kogoś kto zajmuje się odrestaurowaniem zabytkowych pojazdów i w przybliżeniu poda ci cenę, bo jak odstawisz do zwykłego mechanika co tylko wymienia części to spartaczy a później osoby, które się
  • Odpowiedz
@Edisonof: Mam nagranych kolesi od restaurowania blacharki i lakieru. Mam elektryka samochodowego- pasjonatę (centralny w mojej 607 naprawił za 30zł przy pomocy miernika, gdzie inni nie chcieli nawet dotykać). Z kolesiem się jeszcze targuję. Ten drugi link to nie jest czasem Cobra, ale 1 a nie 2? PS. jak zrobić nowy tag?
  • Odpowiedz
jak zrobić nowy tag?


@Landmark: wpisujesz # i za nim wymyślasz coś w stylu #landmarkcobra lub #cobra lub co chcesz i wtedy jak piszesz to go używasz

Uważaj też się napaliłem kiedyś jedno auto z 1983r, kupiłem bo tanio a za nic nie opłacało się go odnawiać. Im więcej będziesz miał opinii fachowców tym lepiej, jak pisałem nawet prześlij zdjęcia do profesjonalnego warsztatu niech ci powiedzą ile może kosztować cena max
  • Odpowiedz
@Edisonof: Kolesie od blacharki specjalizują się w restaurowaniu klasyków, więc gra :). Ja chcę go robić stopniowo- blachy i lakier na koniec. Najpierw elektryka, zawieszenie, hamulce.
  • Odpowiedz
@Landmark: Wołaj mnie pan.

Zastanów się czy nie blacha pierwsza, żeby było do czego potem spawać w ogóle.
Jakby co to w okolicach krakowa są magicy od klasyków. Blacha, elektryka. Pozdrawiam i polecam.
  • Odpowiedz