Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, kolejne #oswiadczenie

KUCE DO C---A PANA:
Korwin przegrał, stało się. Też na niego głosowałem, ale mi nawet przez myśl nie przyszło więcej niż 6% dla niego. Tu chodziło o pokazanie siły anty-systemowców- i tylko tyle, udało się bo partia KORWiN jest trzecią partią w Polsce i przegoniliśmy SLD i PSL.
Mam żal do Korwina za ostatnie parę dni kampanii:
- żałosna próba zbicia kapitału politycznego na śmierci Seby, co go gumowa kulka trafiła i umar. Myślałem że Janusz powie "Chcącemu nie dzieje się krzywda - złamał prawo i nieszczęśliwie przypłacił to życiem"
- wyskok z krytyką JOWów na samym końcu- może i słuszna i podstawna, ale mógł po prostu oddać poparcie Kukizowi widząc że ma w sondażach 5% i dziś świętować razem. Niestety Janusz jest nieustępliwy i zawsze musi być w centrum uwagi, i ma te swoje 3,5% + obrażonego Kukiza.

Co do teorii spiskowej dziejów:

Kuc z fb: Kukiz zawdzięcza swój wynik Januszowi

Kukiz zawdzięcza wynik temu, że nie było go w polityce, jedyne, co może zawdzięczać Januszowi, to wspólne zbieranie podpisów(ja też Kukizowi podpisałem poparcie).

inny kuc z fb: Kukiz to podstawiony agent PO

Kukiz wahał się ze startem w tych wyborach, ludzi go zachęcili, i to on zamiast Korwina jest uosobieniem buntu w narodzie. PO teraz może i go wykorzysta, ale to nie z jego woli i tajnych umów.
Tyle do kucy...

FANATYCY KUKIZA:
W sumie na wypoku to ich mało, ale jak wszedłem na facebooka Kukiza, to #rakinstant , już planują że zrobią partię albo ruch społeczny, a Korwin-zdrajca i reszta im nie potrzebni bo jest te 20%.
Taa... jasne, ile razy się to przerabiało, cała krytyka mediów skupi się na jednym Kukizie, tylko dłubnie w nosie, a już w fakcie i tvn o tym będzie.
Po drugie tam twardego i myślącego elektoratu jest może 1/4, podobnie jak u Korwina, reszta to fanatycy: kto nie z Korwinem/z Kukizem ten wróg, nie ważne, jakie intencje ma. Tę resztę uda się mediom bez trudu "naprostować".
Zrozumcie że jedyną szansą na zmiany jest wspólna lista #kukiz + #korwin + #braun + #ruchnarodowy + #knp z jakimś minimum programowym. W nich wszystkich na raz nie będzie się dało uderzyć. Jako że Kukiz z pewnością jest anty-systemowy i miał z nich największe poparcie powinien układać listy, w tym wywalić Pszemka Wiplera i Berkowicza na jakieś dalsze miejsce niż "jedynki", bo ma powody, Korwin nie krytykował w kampanii Kukiza, zawsze wypowiadał się o nim z szacunkiem, nawet podczas debaty.

Jak by nie krytykować Korwina, to przeważnie ma rację, i jego scenariusz się sprawdza, dlatego już teraz zaczęła się walka o pierwsze miejsce z użyciem JOWów jako argument. Jeżeli Bronek z Dudą wprowadzą je przed jesienią, to można już kupować bilety na samolot w jedną stronę. #polityka
QBA__ - Ja nie mogę, kolejne #oswiadczenie 

KUCE DO C---A PANA: 
Korwin przegrał,...

źródło: comment_ankhPV5mm7j0LLyIQ6lUfnKxkq6NNwyp.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MWittmann: Właśnie zobaczyłem(), i przy okazji wszedłem w tag #kukiz - masakra, wyłączam tego kompa, bo mnie trzepnie, co chwilę nowa teoria spiskowa, jak to PełO wystawiło Kukiza jako swojego człowieka, na szczęście jest stronka wypok.pl, która nie ulega manipulacjom z zewnątrz(ale tworzy swoje)

Dwie rzeczy: do Ciebie jako wyborcy Kukiza
Czy widząc to co się właśnie dzieje(spot Komora) przyznasz rację że Korwin się nie mylił?
Czy JOWy to twoim zdaniem jedyna nadzieja na zbawienie, czy głosowałeś na Kukiza, bo
  • Odpowiedz
jak wszedłem na facebooka Kukiza, to #rakinstant , już planują że zrobią partię albo ruch społeczny


@QBA__: z niecierpliwością czekam na ich postulaty/program - patrząc po komentarzach tam jest pełny przekrój społeczeństwa od zwykłej Karyny i kibola Seby po babcie Henię, przedsiębiorcę Piotrka i feministkę Małgosię. Coś się boję, że jeśli Kukiz zdecyduje się iść bez Korwina/KNP/RN itp. to poleci na ostro: niższe podatki i wyższy socjal.
  • Odpowiedz
@QBA__: Ja jestem za Korwinem, ale na pewno nie w wyborach prezydenckich. Za to z wielką chęcią zagłosuję na niego w parlamentarnych. Mam wrażenie, że osób z takim podejściem było (i jest) naprawdę wiele.
  • Odpowiedz
@QBA__: jedyną szansą to jest w-------e z tej koalicji, o której piszesz właśnie takich nieodpowiedzialnych krzykaczy jak Korwin. Kukiz dostał na jednej kampanii z antysystemowymi hasłami 20%, a Korwin po "20 latach niezmiennych poglądów" 3%. K---a mać.
  • Odpowiedz
@fifek90: ale do parlamentu trzeba mieć jakiś program i poglądy, jak na razie Kukiz ma program:

wprowadzimy JOWy, a potem się pomyśli

Jeżeli mam wybierać między takim podejściem, a krzykaczem - Korwinem to wolę jego, bo jego poglądy mi się podobają.
  • Odpowiedz
@QBA__: i c--j po tym, że Korwin ma program? Kukiz mówił: p---------e o tym jaki samochód ma mieć kolor lakieru, a najpierw trzeba w nim naprawić silnik. Kukiz ma inne postulaty, zobacz sobie może jakieś jego spotkanie, albo latarnik wyborczy / mamprawowiedzieć. Na pewno nie takie, które mógłbym traktować jako zagrożenie jako ex-kuc.
  • Odpowiedz