Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, kolejne #oswiadczenie

KUCE DO #!$%@? PANA:
Korwin przegrał, stało się. Też na niego głosowałem, ale mi nawet przez myśl nie przyszło więcej niż 6% dla niego. Tu chodziło o pokazanie siły anty-systemowców- i tylko tyle, udało się bo partia KORWiN jest trzecią partią w Polsce i przegoniliśmy SLD i PSL.
Mam żal do Korwina za ostatnie parę dni kampanii:
- żałosna próba zbicia kapitału politycznego na śmierci Seby, co go gumowa kulka trafiła i umar. Myślałem że Janusz powie "Chcącemu nie dzieje się krzywda - złamał prawo i nieszczęśliwie przypłacił to życiem"
- wyskok z krytyką JOWów na samym końcu- może i słuszna i podstawna, ale mógł po prostu oddać poparcie Kukizowi widząc że ma w sondażach 5% i dziś świętować razem. Niestety Janusz jest nieustępliwy i zawsze musi być w centrum uwagi, i ma te swoje 3,5% + obrażonego Kukiza.

Co do teorii spiskowej dziejów:

Kuc z fb: Kukiz zawdzięcza swój wynik Januszowi

Kukiz zawdzięcza wynik temu, że nie było go w polityce, jedyne, co może zawdzięczać Januszowi, to wspólne zbieranie podpisów(ja też Kukizowi podpisałem poparcie).

inny kuc z fb: Kukiz to podstawiony agent PO

Kukiz wahał się ze startem w tych wyborach, ludzi go zachęcili, i to on zamiast Korwina jest uosobieniem buntu w narodzie. PO teraz może i go wykorzysta, ale to nie z jego woli i tajnych umów.
Tyle do kucy...

FANATYCY KUKIZA:
W sumie na wypoku to ich mało, ale jak wszedłem na facebooka Kukiza, to #rakinstant , już planują że zrobią partię albo ruch społeczny, a Korwin-zdrajca i reszta im nie potrzebni bo jest te 20%.
Taa... jasne, ile razy się to przerabiało, cała krytyka mediów skupi się na jednym Kukizie, tylko dłubnie w nosie, a już w fakcie i tvn o tym będzie.
Po drugie tam twardego i myślącego elektoratu jest może 1/4, podobnie jak u Korwina, reszta to fanatycy: kto nie z Korwinem/z Kukizem ten wróg, nie ważne, jakie intencje ma. Tę resztę uda się mediom bez trudu "naprostować".
Zrozumcie że jedyną szansą na zmiany jest wspólna lista #kukiz + #korwin + #braun + #ruchnarodowy + #knp z jakimś minimum programowym. W nich wszystkich na raz nie będzie się dało uderzyć. Jako że Kukiz z pewnością jest anty-systemowy i miał z nich największe poparcie powinien układać listy, w tym wywalić Pszemka Wiplera i Berkowicza na jakieś dalsze miejsce niż "jedynki", bo ma powody, Korwin nie krytykował w kampanii Kukiza, zawsze wypowiadał się o nim z szacunkiem, nawet podczas debaty.

Jak by nie krytykować Korwina, to przeważnie ma rację, i jego scenariusz się sprawdza, dlatego już teraz zaczęła się walka o pierwsze miejsce z użyciem JOWów jako argument. Jeżeli Bronek z Dudą wprowadzą je przed jesienią, to można już kupować bilety na samolot w jedną stronę. #polityka
QBA__ - Ja nie mogę, kolejne #oswiadczenie 

KUCE DO #!$%@? PANA: 
Korwin przegrał...

źródło: comment_ankhPV5mm7j0LLyIQ6lUfnKxkq6NNwyp.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QBA__: co ten bredzisław z tymi jowami i nie wiem czy się śmiać czy płakać.
A co do korwina, pomimo tego, że głosowałem na niego to mnie bardzo #!$%@? jego wypowiedzi na temat gwałtów, sebixa, kobietach itd. Wipler może się starać ile może, ale tego po prostu nie da się słuchać. Jak tak dalej będzie to poparcie tyle samo % co piwo bezalkoholowe
  • Odpowiedz
@QBA__:

a Korwin-zdrajca i reszta im nie potrzebni bo jest te 20%.


A co robiły kucunie przez ostatnie tygodnie kampanii jak nie negatywną kampanię uderzającą w Kukiza ;). Robili to pod dyktando Wiplera, Korwina i Bekowicza.
  • Odpowiedz
@lennyface: Mam pytanie, czy jak głosowałem na Korwina, i wrzucam takie oświadczenia, to mogę się jeszcze nazywać kucem, czy już nie?
Nie potrafię zrozumieć co mu po tych 200k głosów, kiedy on sam na pewno nie wierzył(głupi nie jest) w to że wygra.
  • Odpowiedz
@MWittmann:

A co robiły kucunie przez ostatnie tygodnie kampanii jak nie negatywną kampanię uderzającą w Kukiza ;). Robili to pod dyktando Wiplera, Korwina i Bekowicza.


O to to panie, dlatego jako wyborcy Korwina jest mi wstyd za tych patałachów, identycznie jest w obozie Kukiza.
Zarówno w jednej, jak i w drugiej grupie moim zdaniem podyskutować można z 1/4, reszta to ślepi wyznawcy
  • Odpowiedz
@MWittmann: Kukiz forsuje wykluczającą alternatywne partie polityczne ordynację większosciową i z wzajemnoscią popiera związki zawodowe, trudno w tej sytuacji żeby ludzie o poglądach zdecydowanie liberalnych gospodarczo udzielali mu poparcia. Jako człowiek Kukiz jest bardzo w porządku, ale twardy elektorat Korwina odróżnia między osobista sympatią do człowieka a rozwiązaniami, które on proponuje. Ja np. odmówiłem podpisu pod wnioskiem o referendum JOW bo jestem zwolennikiem ordynacji proporcjonalnej. To nie jest uderzanie w
  • Odpowiedz
@ish_waw: Kucowskie #!$%@? by dyskredytować Kukiza, a potem będzie hejt bo Kukiz nie będize chciał koalicji z Krulem. Róbcie tak dalej idioci, to takiego #!$%@? z dostania się do sejmu ( )
  • Odpowiedz
@ish_waw: Aha, zapomniałem dodać, że po debilnym wręcz numerze zaskarbienia sobie elektoratu patologii kibolskiej straciliście trochę poparcia ( ͡º ͜ʖ͡º). Tylko nie próbuj nazywać mnie lewakiem, po prostu takie są fakty. Niejeden wyborca się #!$%@?ł jak Pszemo z Krulem bronili tego śmiecia co przypadkowo zginął.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Rzeczowe udowodnienie, że ordynacja wiekszosciowa blokuje mniejsze partie, to nie dyskredytowanie Kukiza jako człowieka, tylko forsowanej przez niego koncepcji ordynacji wiekszosciowej. Kukiz jako człowiek jest bardzo w porządku i nie widziałem, żeby ktokolwiek z KORWiN twierdził inaczej.

Ważne żeby w Sejmie była siła, która przez samą arytmetykę parlamentarną wymusi zwrot w kierunku stopniowej liberalizacji gospodarki. Żaden zdrowy na umysle liberał gospodarczy nie odstąpi od postulatów liberalnych na rzecz technicznego
  • Odpowiedz
@ish_waw: @MWittmann:
Kukiz sam nie wie co robi, on chce dobrze i jest prawdziwy, tylko chodzi o to że tak na prawdę w tym momencie na jesień nie ma nic(w sensie struktury, partia), no może nie do końca, ma silne poparcie jako jednostka, ale boję się że zamiast z resztą anty-systemowców zbrata się z jakimiś "dobrodziejami" ze związków zawodowych, nauczycielami i rolnikami, co z kolei doprowadzi do tego
  • Odpowiedz
@MWittmann:

On jakieś struktury tam ma bo ktoś musiał mu organizować spotkania w miastach i robić wiece

No w sumie tak, ale z pewnością nie jest to tak zorganizowane, jak u Korwina, czy w Ruchu Narodowym. Jak będzie szedł sam to media go zaszczują, wierz mi.
  • Odpowiedz
@QBA__: Ja tam nie mówię, że ma jakieś super struktury, ale nie mówmy też, że wcale ich nie ma bo to już jest nieprawdą. Jakieś struktury tam ma i może je rozbudować po tym zwycięstwie razem z tymi co pomagali mu w wyborach.
  • Odpowiedz
@MWittmann:

Niestety. Kuce fanatycy skutecznie zniechęcili niezdecydowanych do Korwina.


Z tym się zgadzam, zamiast prowadzić jakąkolwiek dyskusję atakują, jest to zrozumiałe wobec członków "bandy czworga", ale po kiego grzyba atakować innych anty-systemowców.
Jestem przekonany, że gdyby Braun- ostatnio popularny na wypoku zaczął przeganiać Korwina w sondażach, to zaczęłaby się nagonka, że ma powiązania z mediami, znane nazwisko(i niepolskie) i że w ogóle to agent systemu podstawiony, aby
  • Odpowiedz
@QBA__: Widziałeś spot Komorry? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wstawiłem go i idzie do goroncych. Ja #!$%@?ę jaka propaganda xD.

A co do Brauna i fanatyków, to oni zaatakują każdego kto przegoni Krula. I to jest #!$%@? chore bo powinni zamknąć swoje durne mordy i skupić się na budowaniu poparcia Krulowi.
  • Odpowiedz