Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Chciałem głosować wcześniej na Korwina... ale jak posłuchałem Kukiza i to w jaki sposób mówi o Polsce to zmieniłem zdanie, naprawdę wierze, że mu zależy i że kocha ten kraj. Zmieniłem zdanie bo wolę głosować na kogoś kto kocha Polskę a nie swoją skrajną ideologię. Nie ukrywam, że mam bardziej prawicowe poglądy i jestem konserwatystą ale nie lubię skrajność a uważam, że Kukiz może być złotym środkiem. Chciałbym się Mirki nie mylić i doczekać chwili, kiedy będę mógł w końcu bez cynizmu powiedzieć "Mój kraj, taki piękny".
#wybory #kukiz #korwin #neuropa
  • 13
@nie_mam_czasu: Beka. Samym gadaniem nic sie nie zmieni. Liczy się program, a JOW-y to zagłada tego kraju. Nie mówie, że Kukiz ma całkowicie zły program, bo mówił też o likwidacji podatku dochodowego, co jest bardzo ważne, ale Korwa ma kompleksowy program od kilkudziesięciu lat.
@nie_mam_czasu: Dodam jeszcze że oczywiście lepszy Kukiz niż Komor, czy Duda, bo mimo wszystko jest patriotą w przeciwieństwie do zdrajcy Komora, czy Dudy który cholera wie kim jest, ale to raczej mała pochwała.
ale jak posłuchałem Kukiza i to w jaki sposób mówi o Polsce to zmieniłem zdanie, naprawdę wierze, że mu zależy i że kocha ten kraj. Zmieniłem zdanie bo wolę głosować na kogoś kto kocha Polskę a nie swoją skrajną ideologię.


xD