Wpis z mikrobloga

Mam gorącą prośbę, jako że widzę wiele ciekawych wykopów z nauk przyrodniczych (fizyka, biologia, chemia, astronomia) które wrzucane są do jednego worka z humanistycznymi (głównie chodzi mi o historyczne ciekawostki, którymi niestety mało się interesuję) pod wspólnym tagiem #liganauki, możemy wspólnie rozgraniczyć te dwa tematy i dodawać tag #naukihumanistyczne i #naukiprzyrodnicze i każdy będzie zadowolony?
  • 10
@CanisLupusLupus: zgadzam sie z toba, ale zrozum fakt, ze po wprowadzeniu tagu liganauki dotalem do wiekszej ilosci wykopow o tematyce biologicznej a nieotagowanych jako biologia tylko np neurologia, jednak wszyztkie z tagiem liganauki. Z tego prosty wniosek ze tagi zbiorcze sa praktyczne a niewiele wymagaja wysilku i przemyslen by je nadac (wielu naukowych ciekawostek jest na pograniczu). Przepraszam za bledy ale pisze na chinskim telefoniw
@JakSieNiePodobaToZdynki:

A ile osób będzie obserwowało ten tag? Ja jako średnio interesujący się humanizmem wspieram niektóre ciekawe wykopy historyczne w drodze na główną. Rozdrabniając tagi zmniejszasz szanse nauki w starciu z polityką ;) nawet histeryk podpina podpina inne dziedziny pod swój wieczornik historyczny
@tmb28: Ale nie ma musu usuwania tagu #liganauki tylko prosiłbym o dodatkowe dodawanie tagu #naukiprzyrodnicze , ponieważ w moim przypadku w ogóle nie dostawałem tych informacji, jako że wchodzę na wykop 1-2 razy dziennie by przeczytać najciekawsze rzeczy i nie miałem już siły przeszukiwać obserwowanych tagów i w rezultacie przestałem subskrybować ligę, po czym zauważyłem, że wiele newsów dot. np. biologii mi ucieka, bo ludzie nie tagują (nie mam żalu, bo