Wpis z mikrobloga

@LouieAnderson: To tak nie działa. Będzie straszenie w mediach PiSem i frekwencja podskoczy, podczas gdy wielu teraz głosujących (z niżej podpisanym prawdopoodbnie) będzie miała #!$%@? na to, który z tej dwójki wygra. Może będę głosował, może oddam głos nieważny - nie wiem. Jak na razie oni obaj są dla mnie siebie warci.
  • Odpowiedz
  • 12
@LouieAnderson: Ja tam uważam, że połowa wyborców Kukiza w ogóle nie zagłosuje, bo lansują się na antysystemowych, albo mają w dupie politykę. A przegrana Komora w pierwszej turze może bardziej zmobilizować lemingów.
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: Czemu? Z dwóch kandydatów Duda jest bliżej "JKM" niż Bronek. Bronek to bezosobowe dno. DUda chociaż minimalnie ejst prawicowy i ogólnie ma wszystko lepsze jako prezydent (jako mówca, prezentację, żonę).

Za to wyborcy Kukiza w większości to ludzie bez poglądów - idealnie dla nich Komorowski pasuje. Wydaje mi się że jednak większość zagłosuje z nich na Komora... chyba że jakaś część zrozumiała chociaż czym są JOWy i zagłosują za
  • Odpowiedz
@PiterCC: No, kiedyś ludzie głosowali na "tego pana z wąsem" a teraz na "tego fajnego gościa". Eh... nienawidzę demokracji i ludzi. Każdy kto głosuje a nie ma żadnej politycznej świadomości to zwykły zdrajca narodu, osoba która chce zniszczyć nieświadomie kraj i nie ma znaczenia na kogo głosuje. Jak się głosuje a głosu uzasadnić się nie potrafi logicznymi argumentami to jest to niszczenie kraju.
Wolę świadomego lewaka, który głosuje z jakiś
  • Odpowiedz