Wpis z mikrobloga

@djfresh: Tylko, że ja już kończę właśnie studia :P Gdybym porwała się na nowy zawód, to by mnie niebieski prześwięcił :) Gdybym mogła znowu wybrać, to bym została weterynarzem i pracowała z małymi lwami ()
  • Odpowiedz
@djfresh: Nie jestem dobra z fotografii, nawet dań do gotuj z wykopem nie umiem ładnie sfotografować XD Studiuję, a raczej kończę właśnie ekonomię stosowaną. Zanim mnie zjedziesz za kierunek, to na swoją obronę muszę powiedzieć, że mimo wszystko interesuję się mirkoekonomią, szczególnie eksperymentami i ekonomią behawioralną, które są bardzo bardzo bardzo ciekawe. A poza tym studiuję to w Niemczech, gdzie jednak poziom nie jest taki najgorszy. Gdyby nie było, bezrobocie
  • Odpowiedz
@djfresh: Czo Ty z tymi grafikami? XD Jedyne grafiki to wykresy z korelacjami :D Nie no Majorka jest fajna, ale to nie jest prawdziwe życie tutaj. Życie jest tutaj nieco inne, niż w normalnym mieście. Trudno poznać normalnych ludzi. Albo imprezowicze, albo ludzie z dziwnymi powiązaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet raz poznałam tutaj polską ekskluzywną prostytutkę, taką jak z tagthesponsor. Poza tym mentalność tutaj czasami
  • Odpowiedz
@djfresh: My już jesteśmy tu 6 lat. Ja z przerwami, bo w czasie semestrów byłam w Niemczech. Ale po tylu latach, mimo że człowiek jakoś się dostosowuje to i tak nie da rady się przestawić całkowicie. Chyba, że jesteś takim typem człowieka, któremu to odpowiada. Wiadomo, pogoda, jedzenie, wszystko fajnie itd. Ale to nie jest wszystko :) Najbardziej brakuje mi tu znajomych. Takich normalnych ludzi. Do tej pory poznawaliśmy takich
  • Odpowiedz
@djfresh: Po liceum to ja pierw do Niemiec wyjechałam na pierwsze studia, które mi nie wyszły. Później miałam 1.5 roku przerwy. Tak od matury to już trochę minęło :P
  • Odpowiedz
@djfresh: Tak wyszło. Koniec końców nie żałuję, bo doświadczyłam innych rzeczy, czegoś się nauczyłam, dla mnie to nie jest stracony czas. Widocznie tak miało być :) Chociaż wiadomo, na początku to był koniec świata, bo ta przerwa nie była zamierzona :P
  • Odpowiedz