Wpis z mikrobloga

Przez jednych uwielbiany, przez innych rozliczany z każdej złotówki. Mimo bardzo napiętego kalendarza, Jurek znalazł dla nas czas by tydzień po Wielkim Finale odpowiedzieć na Wasze pytania.

#oficjalneama
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: I co z tego, że będą trudne pytania skoro zapewne będzie przeglądała je jakaś osoba z tego studia, po przejściu pierwszej selekcji wrzuci na ekran redaktorowi, który będzie dopiero czytał Owsiakowi. Nie ma co się łudzić niestety.
  • Odpowiedz
Dobry pomysł! Jerzy Owsiak spełnia najważniejsze kryterium - został zaakceptowany do AMA przez wykopowiczów (w przeciwieństwie do AMA Allegro). Jest dobrze.

@m__b BTW: Przy AMA z allegro w dalszym ciągu wisi komunikat administracji: "Na pytania bez odpowiedzi, ktore zostały zadane do 19.30 Allegro odpowie jutro." - http://www.wykop.pl/link/977215/ama-z-allegro/ Po 3 tygodniach już doskonale wiemy, że to jutro nigdy nie nadejdzie ;-)
  • Odpowiedz
@Ryu: @m__b: No to jeszcze będzie potrzebny jakiś "stenogram" z tego AMA.

W dobie "abonamentów transferowych" i "mobilnych internetów" wiele osób odpuści sobie zajrzenie do znaleziska - w tym ja. Nie jest dla mnie aż tak fascynującą osobą, żeby marnować na niego 1, może 2 GB transferu. Zapis w wersji tekstowej (dodatkowo mający możliwość wyszukiwania tylko pytań, które mnie interesują) chętnie zobaczę.
  • Odpowiedz
Można uwielbiać i jednoczesnie rozliczać z każdej złotówki.

Cytując p. Jerzego - "Oj będzie się działo! Bądźcie z nami!" (melodyjka z WOSP w tle)!

Naprawdę jestem ciekawy jak duża będzie cenzura. Narazić się Owsiakowi, to gorzej niż Solarisowi ;)

Znając wykopków to na 200 pytań, 190 będzie niewygodnych (nieobraźliwych, ale niewygodnych!) dla Jurka, ale znając administrację (pozdrawiam!) puszczone zostanie pozostałe 10 :) tzw. "kontrowersja kontrolowana"
  • Odpowiedz
@ObywatelAlfa: Tak się zastanawiałem co jest z tym nie tak, bo ja słyszałem tylko formę 'za czasu' (tutaj missclick z mojej strony), ale szybki google i jednak pisze się 'zawczasu'. Tyle lat żyłem w kłamstwie...
  • Odpowiedz
@m__b: a za jakie pytania / akcje będą się sypały bany? Wolałbym wiedzieć zawczasu, czy szykować się na wieczną banicję, a nie, że znów ustalacie zasady gry w trakcie :P
  • Odpowiedz
@simperium: Mnie tam się zdaje że dozwolone będą: 1) ile $ zarabiają pracownicy fundacji i dlaczego tak mało? 2) za ile $ został zakupiony sprzęt do szpitali i dlaczego za tak dużą kwotę? 3) ile $ dostają zespoły grające na WOSP i dlaczego tak mało? 4) ilu Polaków wspiera WOSP i dlaczego tak duzo? Ale ja jestem małym żuczkiem, lepiej niech M__B odpowie.
  • Odpowiedz