Wpis z mikrobloga

Przez jednych uwielbiany, przez innych rozliczany z każdej złotówki. Mimo bardzo napiętego kalendarza, Jurek znalazł dla nas czas by tydzień po Wielkim Finale odpowiedzieć na Wasze pytania.

#oficjalneama
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba jednak poszli po rozum do głowy po tym żałosnym AMA z VoP (do tej pory nie jestem w stanie wyjść z szoku w jaki mnie wtedy administracja wprawiła żałosnym zachowaniem - i potem jeszcze pretensjami, że sobie z tych głupot jaja robiliśmy). To może być naprawdę fajne i ciekawe, a Owsiak nie jest gość co się zaraz obrazi, albo coś więc pewnie pytania będzie można spoko zadawać. On od lat przecież
  • Odpowiedz
@chomikuje: a jeśli nie mb, to chociaż może @elfik32? :)

Elfik, za jakie pytania / działania będą sypać się bany? Czy podacie zasady za wczasu, czy znów w trakcie zabawy będziecie wymyślać nowe (w końcu obrażanie wykopowiczów, trolling to tak płynne określenia, że nawet cały wątek można by za to zbanować jak i wszystkie które były i wszystkie, które będą :))?
  • Odpowiedz
@Elfik32: ja sobie ironizuję, ale wiesz sama, że regulamin jest zbyt niejednoznaczny o czym nie raz pisali wykopowicze. Inna kwestia, czemu gdy wywołałem Twój nick małpą, to ten nie zrobił się niebieski? Od czego to zależy?
  • Odpowiedz
Jednocześnie na Bankierze i Wykopie. Mamy uwierzyć że będzie odpowiadała na falę pytań osobiście, czy też bedzie tam klikał za niego sztab ochotników?
  • Odpowiedz