Wpis z mikrobloga

277 091 - 74 = 277 017

Miałem badać nowe ścieżki na południu, ale Google mnie zwiódł i wmówił, ze dopadnie mnie deszcz i burza. Może to i dobrze i tak więcej czasu nie miałem. Tak czy inaczej jestem zadowolony, mogłem zaobserwować pierwsze efekty mojej diety cud (zero cukru). Jeszcze tydzień przy takim mizernym dystansie wtrząchnąłbym ze dwa batoniki i 3 bidony płynów, dziś starczyło mi jedynie 250 ml wody. btw. osobom otyłym może być faktycznie trudno zejść z wagi. Odwiedzając codziennie sklepik przed wpadnięciem do biura kupowałem energy drinka, mleko Mullera, kanapkę i batonika, na przerwie kolejna porcja płynnego cukru i batonik + jakiś fast food. Teraz wchodząc do tego samego sklepu nie wiem co kupić, kończy się jedynie na kanapce i wodzie, zewsząd atakuje wyłącznie cukier i tłuszcz. #rower

fotki: https://plus.google.com/photos/113460269184103159128/albums/6146853054144835009

#rowerowyrownik
Pobierz proweniencja - 277 091 - 74 = 277 017

Miałem badać nowe ścieżki na południu, ale G...
źródło: comment_t2Z2mhhwdaEkkZpOdwIKlRNND2cUNGWE.jpg
  • 11
@marthab: Też myślę, że to lepsze rozwiązanie, ale jestem zbyt leniwy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zresztą wystarczą mi 2 niewielkie posiłki na dzień. Na szczęście zrzucam tylko zbędne kilogramy, nie mam nadwagi (niepierwszy raz przeprowadzam taką kurację, Cola i inne wynalazki nie są w stanie mnie skusić).