Wpis z mikrobloga

Za rok wybieram się na magisterkę i chciałbym to połączyć z tym, co robię. Jestem konsultantem #sap od Fi i chciałbym iść na studia, które będą zbieżne.

Stąd pytanie do #studbaza - Studia, które pozwolą na zdobycie lub pogłębienie wiedzy z:
- obszaru Controllingu,
- programowanie w ABAP to raczej mogę pomarzyć,
- zarządzanie projektem od strony wdrożenia, ale nie PM siedzący po uszy w papierach,
- Rachunkowość, procesy biznesowe, zarządzanie
- Analiza procesów, projektowanie rozwiązań

Wiem, że tak z dupy powymieniałem, ale napisałem kierunki rozwoju, które mnie interesują i jeśli ktoś zna studia, głównie #warszawa, które coś z tego mogą rozwijać, to będę wdzięczny za info.

Obecnie myślę o rachunkowości na Koźminie lub na SGH. Ktoś ma jakieś informacje i porównanie dot.tych kierunków?

#studia
  • 13
@D3lt4: Sgh oszczędź sobie jak chcesz się czegoś nauczyć. Na dziennych poziom jest tragiczny, nawet się boję pomyśleć jaki może być na zaocznych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem jak z Koźminem.
@D3lt4: Nie. Nie wychodzę ze swojej piwnicy i nie piję alkoholu :) A tak naprawdę to czasowo nie wyrabiam, dlatego przemyśl czy studia dasz radę połączyć bo to nie jest tak łatwo jak wykopowi specjaliści od edukacji piszą :)
zarządzanie projektem od strony wdrożenia, ale nie PM siedzący po uszy w papierach,


@D3lt4: jeśli chodzi o SAPa, to chyba wszystkie firmy które znam szukają PMów którzy wiedzą jak coś zrobić, a nie PMów którzy będą zarządzać - do zarządzania to jest kolejka chętnych, ale nigdy nie ma komu robić...

Motto SGH to "gdzie indziej jest gorzej", nie licz że wiele się nauczysz, ale chyba i tak będzie lepiej niż na