Wpis z mikrobloga

Wczorajszy wpis był bardzo smutny, z resztą dalej mi nie przeszło, ale trzeba wnieść tu troszkę radości.

Dzisiaj wężyca Classic zniosła mi 23 jajka. Wyglądają na zapłodnione, ale są w bardzo różnym stanie i kondycji, więc jakbym chociaż z 5 węży z tego miała, to będę zadowolona. Ułożyłam w pudełkach biorąc pod uwagę stan jajec.

o

A poza tym, to przyszedł na świat pierwszy gekon płaczący. Maleństwo ma jakieś 2 cm, jest przecudny i bardzo szybki. Spierdzielał mi po podłodze warsztatu, a ja biegłam za nim na czworakach. Łapanie gnoja zajęło mi z 5 minut. Teraz ma swoje pudełko, z którym będzie żył jeszcze ze 2-3 miesiące i dołączy do swoich mam do normlanego terrarium. No chyba, że ktoś chce go kupić ;D Dodam, że są to niesamowie zwierzaki - maja minimalne wymagania, małe terrarium i do tego nie ma praktycznie samców w przyrodzie, bo samice rozmnażają się partenogenetycznie (bez udziału samca) i rodzą same samice. Taka seksmisja w wykonaniu gadów.

oto on
raz jeszcze
i znowu
i w domku

A o 18 jadę zakopać Grubą na działce.


#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Wczorajszy wpis był bardzo smutny, z resztą dalej mi nie przeszło, ale trz...

źródło: comment_oLJOW3eWXE5Cf3Swcj2G4FWYsfxxIoOX.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dersu: tak, muszę je skądś wytrzasnąć ;D Do poniedziałku malec będzie na gerberkach (te takie słoiczki owocowe dla niemowlaków) i na miodku, w poniedziałek będę owocówki.
  • Odpowiedz