Wpis z mikrobloga

@Aosa: cieszy mnie przedruk Remand. I to z artem, który bardziej mi się podoba. Smuci brak spojlera Serum Visions. Czuję, że Delver będzie mocno olany, bo wiele osób znienawidziło go za wariacje z Treasure Cruise.
@wkrk: wydaje mi się, że nie znienawidziło tylko po prostu przestał być talią w topie (poza TC zbanowano też Dig Through Time). Tak samo pod nie został znienawidzony, tylko odebrano mu najważniejszą kartę.
@Failar: w sumie delver gdzieś tam w tier2 zawsze był. Sam składałem dziwną wersję modernowego Delvera, bo podobał mi się fun płynący z tego decku. Potem niestety przyszedł TC i DTT i delver stał się topem tier1 i mój deck z ciekawostki stał się obiektem nienawiści.

Szkoda, bo teraz każdy widząc delvera myśli "o, ktoś poszedł na łatwiznę". Tak szczerze, to chociaż te bany mocno zmniejszyły szanse delvera, to trochę się
@wkrk: jak ktoś gra Paupera gdzieś w pobliżu, to w tym formacie delver jest dalej w T1, całkiem fajnie gra (przynajmniej tyle co grałem przeciw kumplowi moim pauperowym affinity)
@Failar: i chyba tak się skończy. MonoU delver w pauperze jest spoko, nie jest przegięty a miło się nim kieruje. Ewentualnie Delver Fiend (słabszy ale więcej zabawy, chociaż wygrywa bardziej na zasadzie "uda się albo się nie uda"). Chociaż chyba wolę wersję monoU.