Wpis z mikrobloga

@Clermont: Mecz trwa 90 minut + doliczone, zawodnika rozlicza się z całego meczu, a nie wybranych fragmentów. Idąc twoim tokiem rozumowania to Dudek w finale LM z Milanem zagrał beznadziejnie, bo przecież wpuścił 3 bramki w pierwszej połowie, co z tego że potem zagrał połowę życia i zrobił show w karnych. Gdyby mecz zakończył się 0:0 to Messi i tak byłby najlepszym obok Neuera zawodnikiem w spotkaniu, bo jego zagrania w
a nie przewraca się po każdym kontakcie z rywalem (tak, pije tu do Ronaldo).

@pycia: Wracaj na pszyrę, już dawno po dzwonku.

Jeśli nie potrafisz przyznać, że jest to wybitny i niepowtarzalny piłkarz to najwyraźniej twoja znajomość piłki jest znikoma albo jesteś zaślepionym ignorantem.

Tak, właśnie to napisałem.
Barcelonismo. Straszna choroba.

Mecz trwa 90 minut + doliczone, zawodnika rozlicza się z całego meczu, a nie wybranych fragmentów.

Lol, przecież ja właśnie
Widzę, że z Ronaldo to już można sformułować coś jak prawo Godwina z Hitlerem. Cóż, taka przegrywowa mentalność cules - definiowanie się przez rywala.
@Clermont:

Wracaj na pszyrę, już dawno po dzwonku. >

Zachowanie typowego hala dziecka albo osoby o takiej mentalności.

Masz kompleks Barcelony i tyle w temacie. Przegrywowa to jest właśnie mentalność zakompleksionego kibica Realu, który nie potrafi pogodzić się z oczywistymi faktami, tylko dalej brnie w swoje teorie. Gdyby sytuacja była odwrotna i taki mecz zagrałby Ronaldo to potrafiłabym określić go mianem wybitnego, bo jednak w kibicowaniu ważne jest też obiektywne i
mentalność zakompleksionego kibica Realu

@pycia: Kibic najlepszego klubu w historii to chyba ostatnia osoba, która miałaby mieć jakieś piłkarskie kompleksy. Nie wiem, co musiałoby się stać - spadek do Segundy na 10 lat? Za to patrząc na cules, mam wrażenie, że wielu nawet przy rozmowie o porannym klocku przeszłoby na temat Realu.

taki mecz zagrałby Ronaldo to potrafiłabym określić go mianem wybitnego,

@pycia: Przecież nawet jak Ronaldo strzela hat-tricki, to
@Clermont

Przecież nawet jak Ronaldo strzela hat-tricki, to jest tu kilku idiotów, którzy na bieżąco pieprzą o dostawianiu nogi i sępieniu i kolekcjonują gify z każdym jego machnięciem ręki i spojrzeniem na dowód, że jest bucem i egoistą.


Idioci znajdą się wśród kibiców każdej drużyny i raczej nie są warci uwagi. Często spotykam się z komentarzami typu ,, Messi to karzeł, który bez sterydów nie kopnąłby piłki", więc takie kretyńskie wpisy są
@pycia: Ja uważam, że jeśli patrzeć na całą historię futbolu, to żyjemy w bardzo nudnych czasach i jakoś obecność Ronaldo i Messiego mi tego nie rekompensuje, ale to temat na osobną dyskusję.