Wpis z mikrobloga

@jak_to_mozliwe: bo masz swój tag #postmanstories. Po przeczytniu paru wpisów dałem na czarno, tak samo jak i o spawaniu i wiele innych (bo w sumie gówno mnie obchodzi praca i listonosza i spawacza, nawet ładnie opisana). Nie chcę Cię czarnolistować bo poza tym wszystkim jest ok ;) Ale teraz wrzucasz coś związanego ze swoją pracą, i mi się pojawia ;x
@biczek: ej ale to nie jest związane z moją pracą :) to wykopaczka, którą ,,eksploruję,, od kilku miesięcy.

Nie taguje #postmanstories aby nie spamować prawie sześćset osób.

Przykro mi, że masz mój tag na czarno. Umieszczam tam też inne rzeczy. Twoja sprawa. Ale tak na przyszłość, to prosiłbym tylko, abyś używał bardziej stonowanego języka. Łatwiej się wtedy dogadać :)
@Old_Postman: Przepraszam jeśli zabrzmiało to trochę oschle ;) Ale czasami na mirko jak się nie walnie, to nie zrozumieją.
Nie ma co się "uprzykrzać" z powodu randoma wrzucającego coś co go nie interesuje ;) Wiele rzeczy mnie nie interesuje i z każdym mniej coraz więcej czasu spędzam na czyszczeniu tagów (no teraz już nie, bo mam na wykopie pełną czarną listę) czy reddita z subów które "wydawały" się ciekawe a teraz