Wpis z mikrobloga

Tak więc moje terrarystyczne mirki Sfinksełek został przyłapany na próbie ucieczki z terrarium. Wracamy dziś do mieszkania a on skubany próbuje sobie drzwiczki otworzyć
Dowód albo się w gekona bawi :)
Druga informacja jest taka, że nabyłem kolejnego gekona orzęsionego, który to jutro przyjedzie do mnie z Katowic :)
Oto on Oby był samiczką :)
Dodam jeszczę, że gekona wypatrzyła @Khaleesi i dała mi cynk, bo jeszcze focha strzeli albo coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#terrarystyka #grobokop @froto @Xenesthis @czarny002 @Vilyen @PanKara @gugas @kasiknocheinmal @Bimbermaeister @Wulfee @Migfirefox @RozowaSkarpetka @wysocki: @guarani: @Lrrr @Razr @magdalenas @wspodnicynamtb @Khaleesi @goomowy @leworwel: @bosek: @Sidey @rss @likk @Sneakerro @kamdzowa Dziś S@megson91 @nokja @Inkwizycja @Zuchwaly_Pstronk @hartem @Otsego_Amigo @Baletka @Angel_of_death @Mysterii @Middle-Earth @zwierzak2003 @Jormungand @xyz23 @quicksilver @danielz_ @Dipolarny @Haszaks @rzezucha @papja @Domisiowa69 @koters @Yachu @Maupolina @PiccoloColo @peralta i cała reszta :) Jak ktoś chce/nie chce żeby go wołać to śmiało pisać :)
GraveDigger - Tak więc moje terrarystyczne mirki Sfinksełek został przyłapany na prób...

źródło: comment_FVirohGgHmWboFAww0MrYcOaNdBn7PCk.jpg

Pobierz
  • 41