Wpis z mikrobloga

Szukam tego typu butów. Jest szansa na znalezienie czegoś podobnego w Polsce czy tylko z zagranicy? W centrum handlowym tylko zara oferowała podobny model jednak był brzydki i w nieatrakcyjnej cenie. Przejrzałem sklepy internetowe mango, mangooutlet, szewskapasja, zalando, domodi, allegro, answear.

Swoją drogą to jeszcze w Polsce na żywo nikogo nie widziałem w tego typu butach. Nie wiem skąd taka mała popularność.
#ubierajsiezwykopem #modameska #pytanie #obuwie #buty
Szulers - Szukam tego typu butów. Jest szansa na znalezienie czegoś podobnego w Polsc...

źródło: comment_KlAEmmbNJTv0XMgGlCGBv9nnZEb3SsJR.jpg

Pobierz
  • 20
dość specyficzne, nie mają typowych elementów mokasynów, do tego skóra licowa, ale na oko kosztowały prawie na pewno więcej niż 300 zł :|
Suitsupply ma jakieś klasyczne modele, ale po 200e :] pozostaje wędrować po sklepach i pasażach, aż trafisz :)
@Szulers: Ta elegancko jak z przykrótkich spodni wystaje owłosiona łydka. Od wieków panowie zakładają długie czarne skarpetki po to właśnie aby nie było wiochy.
@Szulers: Prawie identyczne kupiłem w Zarze na przecenie za parę złotych ponad stówę. W tym roku nie widziałem ani jednej pary. Tak jak przedmówcy - szukaj na sklepach internetowych. Asos ma TAKI model. Oczywiście jeśli nie obawiasz się jakości i przestrzelenia rozmiaru ;)
@Szulers: Nie powiem, że to jakiś cud, ale Sarenza ma dwa modele tasseli, które wyglądają przyzwoicie. Dość blisko podanego przykładu był Hudson, a Marvin&Co rozminął się głównie rodzajem skóry. Problem polega na tym, że chyba trzeba poczekać na ich ewentualne promocje. W cenie oryginalnej nie wydają się szczególnie atrakcyjne.