Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszej debacie już nie mam wątpliwości, że zagłosuję na pana Mariana Kowalskiego. Świetny gość, który nie czytał z kartki tylko potrafił z głowy coś powiedzieć. Nie bawił się w awantury tylko skupił się na przekazaniu swego programu, swoich myśli itd.

Silny człowiek na trudne czasy!


#mariankowalski #kowalski #wyboryprezydenckie2015 #oswiadczenie #debata #polityka
Pobierz MWittmann - Po dzisiejszej debacie już nie mam wątpliwości, że zagłosuję na pana Mari...
źródło: comment_wEAgTZVib5LH8y7vn6AXVTuSRbrKYRaS.jpg
  • 17
@MWittmann: To prawda, moim zdaniem wypadł najlepiej, chyba niejednego pozytywnie zaskoczył. Chociaż Korwin też wypadł całkiem nieźle, w swoim stylu, szczególnie w tych 2 sekundach, Mam nadzieję że po wyborach parlamentarnych razem uda im się coś zdziałać.
@nadszyszkownik_kilkujadek: Dla mnie osoby, które patrzą na wykształcenie są niepoważne. Osobiście mam przyjemność znać osoby, które mają podstawowe wykształcenie, a są tak inteligentne i zdolne, że sobie świetnie radzą w życiu niż ci po studiach z tytułami naukowymi.

No i patrzysz na zagranice "OLABOGA A CO JAK NAM SIARE PRZYNIESIE". Takie typowe polaczkowate podejście. Ja nie sądzę, że przyniesie nam obciach.