Wpis z mikrobloga

@P0G0: Ja jestem ze swojego zadowolony. Bateria potrafi wytrzymać 3-4 dni (w stresie spokojnie od rana do wieczora), jest bardzo wydajny, aparat robi świetne zdjęcia, nagrywa 4K, GPS łapie zasięg w 5 sekund. Niczego mi nie brakuje :)
@P0G0: Kolego, wyszła aktualizacja do lolipopa i ta pierwsza ma kilka wad jak np. w dialerze wyświetlają się wszystkie kontakty, a nie tylko te z nr telefonów. U mnie dziwnie żabkuje tapeta, ale nie widzę podobnego problemu u innych. Ogólnie, zamykając oczy na lolipopa, świetny telefon. Miałem samsunga s3, mam porównanie do s5, jak uwzględnisz cenę to moim zdaniem warto.
to czemu ludzie płaczą że im co chwilę coś nie działa?


@P0G0: bo muszą np dwa razy kliknąć, a wcześniej wystarczało raz. Albo coś jest nie tam, gdzie chcieliby żeby było ;) Takie tam, problemy pierwszego świata.. Ja z OPO jestem bardzo zadowolony. Nie jest już najnowszy, a cena bez zmian. Czy przez ten czas nie wyszedł już jakiś OPO-killer, to nie śledziłem ;)
@P0G0: Śledząc reddita (ale i na mirko czasami pojawia się ten problem) widać co jakiś czas narzekania ludzi na problemy z wyświetlaczem, konkretnie chodzi o dotyk - w ciepłe dni telefon przestaje łapać dotknięcia.
Sam jeszcze w swoim OPO tego nie uświadczyłem, ale zbliża się lato i coraz bardziej trzęsę portkami.
Niestety, nie wiadomo jaka jest skala tego problemu.