Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie tę idealną sytuację w której jesteś osobą która niczego się nie boi, nie odczuwa paraliżującego strachu na myśl o najgorszym - o śmierci. Możesz wtedy zrobić wszystko, możesz uprawiać najbardziej ekstremalne sporty jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić, możesz skoczyć ze spadochronem z granicy kosmosu, możesz nurkować wśród niebezpiecznych zwierząt, możesz uprawiać zapasy gołymi rękoma z aligatorem. Możesz zrobić to wszystko bo przecież nie zależy ci na życiu, a na mocnych wrażeniach. Możesz okryć się chwałą i pieniędzmi.

Ale ty mimo tego wybierasz śmierć od gumowej kulki na IV ligowym meczu Knurów - Radzionków który nikogo nie obchodzi i o którym każdy zapomni za 2 dni XDD

#knurow #kibole #tegierozkminy #przegryw
  • 25
@sugarlips: akurat takie wybieganie na murawę i lanie się po ryjach to też bym zaliczył do ekstremalnych sportów.. Lepiej zginąć w boju niż #!$%@?ć się na jakimś #!$%@? spadochronie albo dać się zeżreć aligatorowi...
kiboli biegających po murawie nazywasz bojem?


@Kactuzz: no atak na policję i strzelanie w moją stronę.. to nazywam bojem ; o Widać mało wiesz o świecie..
to już lepiej zostać żołnierzem albo najemnikiem i się przydać do czegoś więcej niż tylko użyźnienia sobą gleby


@sugarlips: Prawda. Nie pomyślał ,że to akurat on zginie dziś..
@sugarlips: @100mph: No tak, bo wcześniej zginęło 100 innych kiboli w podobny sposób i mógł się spodziewać, że zginie. Chodzi mi o to, że za bijatykę z policjantami mógł jedynie mieć obity ryj i więzienie, tego mógł się spodziewać. To, że zginął to nieszczęśliwy wypadek i tyle. Na pewno nie można się nabijać, że wiedział na co się pisze itd.
@ossj: no tak jeśli dla Ciebie bieganie po stadionie i drażnienie się z uzbrojoną policją z ideologią "bo #!$%@?ć policję" daje Ci więcej frajdy niż skok ze spadochronu to już nie mamy o czym rozmawiać.
@toster15: jako praworządny obywatel, który nie łamie prawa i który bezwzględnie wykonuje polecenia Policji stwierdzam, że koleś, który wbiega bezpodstawnie na płytę boiska w celu #!$%@? się z Policją, bezpodstawnego podniesienia ręki na funkcjonariusza Policji, może być dla mnie nawet rozjechany czołgiem i nie obchodzi mnie jego los i życie ( ͡º ͜ʖ͡º) wypadki się zdarzają, robiąc to co robił powinien być świadom, że może dostać