Wpis z mikrobloga

Fajną akcję w autobusie widziałem. Grupka znajomych w ramach #kampania #wybory dla #korwin nie rozwieszało ulotek, ale zamiast tego głośno rozmawiali o #korwin o jego zaletach, wzajemnie ze sobą argumentowali, porównywali do Komora i Dudy
Ktoś tam mówił, że jakiś Warszawiak poszedł do wszystkich sztabów wyborczych i tylko przez ludzi Korwina został dobrze "obsłużony".
Dużo ludzie się oglądało, słuchało, widać było zaciekawienie. Polecam poruszać te tematy z kumplami. #polityka
  • 8
@frak: No, a ja jak ostatnio jechałem autobusem, to wsiadła grupka gimbów i bardzo energicznie rozmawiała o ostatnim odcinku Selebrity Splasz, bardzo intensywnie rzucając mięsem. I dwoje z nich miało po puszce energetyka od Korwina. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@frak: jeszcze proponuje udawać rozmowę przez telefon i gadać o JKM, ponoć udowodnili, ze takie cos jest bardziej inwazyjne i rozpraszajace dla postronnych i nie da się podswiadomie powstrzymać od sluchania. Na pewno ludzie będą zadowoleni i nie będą wkurzeni na was i Korwina wychodzić z pojazdu...
@frak: Ogólnie ciekawa kwestia. Ja ostatnio miałem dyskusje w pubie z przypadkowymi ludźmi też na temat wyborów ;-)

Ja mogę dodać taką ciekawostkę: Kiedyś w Niemczech podczas wyborów w roku 1976 CDU/CSU było bliska zwycięstwa w wyborach. Zabrakło kilkaset tysięcy głosów jedynie. Okazało się, że zmieniła się taktyka kierownictwa partii oraz samych zwolenników - 4 lata wcześniej raczej "milczeli", nie przyznawali się do poglądów i nie dyskutowali publicznie - w tych
@frak: czyli nic mi nie grozi:P Powiem tylko, ze o ile jeszcze rozważam go jako jednego z kandydatów na którego mógłbym zaglosowac z braku alternatywy to z każdym dniem na wykopie coraz niżej spada na mojej liście. Mowie po prostu jak jest - niektórzy nie maj ochoty byc ataków i polityka wszędzie i nie ważne czy to Korwin czy ktos chwali komora, kaczora itp. Natomiast takie ustawione (skoro piszesz, ze to