Wpis z mikrobloga

#dziendobry wypok.pl, jak tam wyspaliście się czy jeszcze #!$%@? i nocna zmiana się przedłużyła?

Ale ja nie o tym. Wczoraj byłem w #afrykarium we #wroclaw i mam dla was garść porad jak sprawić by wizyta przebiegła bez problemów, niepotrzebnych stresów i kolejek.

1# Jedź w miarę wcześnie. Wczoraj wjechałem do wrocka około 8.30 i na ulicach były pustki. Za friko można zaparkować na ul. Parkowej, Bartla, Witelona, Zielonego Dębu. Pewnie jest jeszcze kilka innych w promieniu do 500m od zoo.

2# Zamów bilety online - to kuresko ważne. Jak dotarłem na miejsce ok 9.30 kolejka do kas miała już chyba pisiont metrów. Mimo słabej pogody.

Z wydrukowanym biletem zapierniczaj wprost do bramek. Po drodze można się rozerwać i popytać przegrywów z kolejki:
"Aaa za czym ta kolejka, mienso rzucili dla ludzi pracy?"
"Jak macie Państwo bilety to można... aaaa nie macie xD?"
Machamy frajerom na pożegnanie i wchodzimy na teren zoo.

3# Pierwsze kroki kierujemy ku Afrykarium - o tej godzinie nie ma kolejek i wchodzisz jak do siebie. Afrykarium jest zajebiste. Reszta zoo przy nim blednie.

Ostatni raz byłem tu z 10 lat temu i widzę różnicę - jest czysto, dużo ławek, panuje porządek i ogólnie miło. Jedna rzecz mnie zaskoczyła - nosorożec stał dokładnie w tym samym miejscu co 10 lat temu. Co on to ja nawet nie.

Dlaczego do afrykarium najpierw? Jak wczoraj skończyłem zwiedzać i wyszedłem na zewnątrz to kolejka była już prawie do samych kas. Ludzie tam stoją po dwie godziny, albo lepiej. Nie chcę wiedzieć jak to wygląda w środku bo mimo, że sam wszedłem na luzaka to i tak były miałem problemy z podejściem do szyby przy manatach (motzno polecam, manaty są spoko!)

Tak sobie pomyślałem, że gdybym nie zamówił biletów i przyszedł powiedzmy o godz 12 to przynajmniej 4h musiałbym czekać na wejście do zoo i odwiedzenie afrykarium.
WesleyGibson - #dziendobry wypok.pl, jak tam wyspaliście się czy jeszcze #!$%@? i noc...

źródło: comment_V13NhfcKYrlze4cXPwXmEourhm3HQp14.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@WesleyGibson: Byłem w niedzielę, dotarliśmy do Wro na 12, potem pierogi na rynku i w zoo byliśmy po 13, przy kasie 3min oczekiwania i w pierwszej kolejności wejście do Afrykarium bez żadnych kolejek.
  • Odpowiedz
@WesleyGibson: Działo się coś wczoraj w zoo czy ta kolejka na paręset osób przed zoo w okolicy godziny ~12 to z powodu majówki tylko?
Jak dla mnie pójście do zoo było opłacalne do 16.04 kiedy podnieśli cenę każdego biletu o 10zł, a przed tą datą jako student mogłem wejść w środę za dyszkę
  • Odpowiedz
@WesleyGibson: To ja mam lepszy poradnik.
Nie idź #!$%@? do zoo w majówkę.

Ja byłam na początku kwietnia. Wstałam rano o 10. Pogoda ładna, no to idziemy (>20*C i piękne słońce). Środek tygodnia, ludzi nie ma. Bilety 10 zł tańsze, bo to był jeszcze sezon zimowy. Zero kolejek. Nie ma wrzeszczacych dzieciaków.

Także beka z ludzi, którzy się pchają do zoo bo majówka nawet jak pogoda #!$%@? i jeszcze muszą kombinować,
  • Odpowiedz
@Famina: no oczywiście wszyscy mieszkają we wrocku, mają czas w środku tygodnia i mogą tam przyjść pieszo kiedy im się zachce. Niektórym taka wyprawa zajmuje cały dzień i być może majówka to jedna z niewielu okazji na taką wycieczkę w ciągu roku i komfort wyboru pogody ich nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@WesleyGibson: lol zawsze gnije potężnie z ludzi, którzy spędzają czas na staniu w kolejkach do jakichś atrakcji. 4h stania. Super zabawa #!$%@?. Juz bym wolał to olać i zmienić plany po prostu i zawsze tak robię. Nie po to jadę gdzieś się rozerwać i wypocząć, żeby się #!$%@? i męczyć.
  • Odpowiedz
To ja mam lepszy poradnik.

Nie idź #!$%@? do zoo w majówkę.

Ja byłam na początku kwietnia. Wstałam rano o 10. Pogoda ładna, no to idziemy (>20*C i piękne słońce). Środek tygodnia, ludzi nie ma. Bilety 10 zł tańsze, bo to był jeszcze sezon zimowy. Zero kolejek. Nie ma wrzeszczacych dzieciaków.

Także beka z ludzi, którzy się pchają do zoo bo majówka nawet jak pogoda #!$%@? i jeszcze muszą kombinować, żeby nie
  • Odpowiedz
@WesleyGibson: Też wczoraj byłem ze swoim różowym, właśnie przed 12, na szczęście mieliśmy bilety wcześniej kupione. Do Afrykarium dostaliśmy się po 14 :D najlepsi byli ludzie, którzy próbowali się niepostrzeżenie wepchnąć do kolejki tuż przed wejściem w stylu "a nuż nikt nie zauważy", a potem wielce pretensje mieli jak im się uwagę zwróciło że się pchają. "Pan/Pani jest niewychowany/a!" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Afrykarium jest wspaniałe!
Z.....3 - @WesleyGibson: Też wczoraj byłem ze swoim różowym, właśnie przed 12, na szc...

źródło: comment_wvgAPjKznnTLMRrusqEisczmPk3Ldw6l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz