Wpis z mikrobloga

@szybkiekonto: podobno w tym roku szczęście na maturze sprzyja tym którzy mają moje błogosławieństwo, aby je uzyskać należy wpłacić dowolną darowiznę na mój steam /id/MaddoxX1911 przyjmuję skiny/skrzynki za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard
  • Odpowiedz
9 dopuszczonych do matury


@szybkiekonto: u mnie pamiętam koleś mówił nauczycielom że nie zdaję matury żeby dostać 2-3 na koniec(podwyższali o jeden stopień wszystkim ten kto nie zdawał) a i tak przyszedł na maturę co prawda większości nie zdał bo tylko polski zaliczył na minimum ale mina nauczycieli musiała była bezcena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawidrayan: A, to ty jednak na poważnie. To może powiem inaczej, bo robiłem sobie trochę jaja:
Inteligentni ludzie nie mają problemów z testami maturalnymi. Koniec i kropka. Pomijając jakieś wyjątkowe przypadki, wynikające z dysleksji albo innych dysfunkcji.
  • Odpowiedz
@ripp1337: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no wiadomo byle debil matury nie zda, ale na przykład zadań z Tomek przeszedł w tyle dni tyle kilometrów gdyby codziennie przechodził o 5km więcej to by przeszedł dystans 80km szybciej - na takie zadania jest schemat i serio nie trzeba tutaj myśleć, tylko zastosować go.

Ogólnie inteligentnym trzeba być by maturę zdań, ale inteligencja nie zawsze idzie w parze
  • Odpowiedz