Wpis z mikrobloga

Wykopowe kuce - nie ustępujecie Korwinowi w próbach zohydzenia ludziom poglądów liberalnych. Nie tak dawno głosiliście "Spoko Mati, jak nie lubisz Korwina to głosuj na Kukiza", a teraz atakujecie go bardziej niż Komorowskiego.
Najbardziej dziwi mnie jednak fakt, że jaracie się wpisem Szumiego który krytykuje antydemokratyczny wg niego program Kukiza, a jak wiadomo demokracja jest dla was dobrem najwyższym.
I choć nie wiem na kogo zagłosuję, to prędzej wybrałbym Kukiza i jego JOW-y niż starego hipokrytę i ignoranta który w swoim AMA zaorał co najwyżej siebie. Pominę już to jak bardzo wpisy niektórych kuców po prostu jebią przetłuszczonym łojem i zakłamaniem typowym dla korwinistów.

#4konserwy #neuropa #bekazkorwinistow #bekazkucow
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gliv: Tworzy? Po tylu latach w polityce powinien chyba już mieć od tego ludzi, a nie dawać ogłoszenia na fejsiku.
Mówimy o człowieku oderwanym od rzeczywistości, który chciałby zabronić ubezpieczać się żołnierzom i wysyłać części statków kosmicznych na orbitę za pomocą baloników.
  • Odpowiedz
@Farrahan: W tej agencji też nie będzie miał nic do powiedzenia. Korwin to publicysta, wiec to chyba naturalne, że porusza wiele różnych tematów. Nie w każdym musi być ekspertem i nie w każdym trzeba się z nim zgadzać.
Gdybyśmy wybierali sobie dyktatora totalitarnego to te wszystkie sprawy miałyby znaczenie, bo miałby on wpływ na wszystko co się w państwie dzieje od tego gdzie postawić toaletę, a w jaki sposób kolonizować
  • Odpowiedz
Korwin to publicysta, wiec to chyba naturalne, że porusza wiele różnych tematów. Nie w każdym musi być ekspertem i nie w każdym trzeba się z nim zgadzać.


@Gliv: czyli nie wiem, ale się wypowiem. no zbyt mądre to to nie jest...

A Korwin to państwo minimum i w sprawach nie będących jego dziedzinami i tak nie będzie miał wpływu.


@Gliv: najpierw przejdźmy do tego, że Korwin nie będzie
  • Odpowiedz
@Farrahan: Jakbyśmy poznali tyle opinii i rożnych wypowiedzi innych osób co Korwina, to na pewno też by się trochę znalazło rzeczy, do których można by się przyczepić i powiedzieć, że ten ktoś w tej sytuacji nie ma racji. Ale to nie powód aby skreślać kogoś w każdej możliwej sprawie :P
  • Odpowiedz
A po co mu sojusze, które nie zagwarantują mu realizacji jego idei? Mu nie zależy na tym, aby być w rządzie, ale na realizacji idei właśnie :P


@Gliv: ale takie sojusze nie przetrwają. PO i PSL są jakie są, ale łączy ich podobny światopogląd jakby nie było, natomiast np. PiS i KORWIN gdyby byli w sojuszu to byłoby jak z PiSem, SO i LPRem, bo Korwa i PiS to dwie
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Dlatego trzeba dążyć do jak najlepszego wyniku KORWiN ;)
Poza tym, bardzo możliwe, że po chłodnej kalkulacji obecnie sejmowe partie zdecydują się na kompromis z Korwinem, pozwolą mu dokonać niektórych reform, aby zachować dla siebie przeświadczenie o władzy.
  • Odpowiedz
@George_Patton: Patton, przyjacielu, chłód Cię opuszcza, już zaczynasz argumentować stereotypami.

Pominę już to jak bardzo wpisy niektórych kuców po prostu jebią przetłuszczonym łojem i zakłamaniem typowym dla korwinistów.

Przecież jeśli masz oczy otwarte, to wiesz, że elektorat danej partii jest odbiciem społeczeństwa, tak samo jak w PiSie znajduje się wiele moherowych fanatyków, tak i można znaleźć rozsądne osoby, podobnie również jest w PO.
Jeszcze trochę, a zaczniesz pisać o faszystach
  • Odpowiedz
  • 2
@Dramcio: Cumplu, świadom jestem, że jest mnóstwo spoko kuców takich jak Ty, ten wpis skierowany jest do jednego z czołowych wykopkuców który nie tak dawno głosił "Korwin, Kukiz jedna koalicja", a teraz nawet na Szumlewicza się powołuje i znajduje się pewne grono go wspierające.
A o faszysta pisać nie będę, aż tak nie zlewaczałem. xD
  • Odpowiedz