Wpis z mikrobloga

Wykopowe kuce - nie ustępujecie Korwinowi w próbach zohydzenia ludziom poglądów liberalnych. Nie tak dawno głosiliście "Spoko Mati, jak nie lubisz Korwina to głosuj na Kukiza", a teraz atakujecie go bardziej niż Komorowskiego.
Najbardziej dziwi mnie jednak fakt, że jaracie się wpisem Szumiego który krytykuje antydemokratyczny wg niego program Kukiza, a jak wiadomo demokracja jest dla was dobrem najwyższym.
I choć nie wiem na kogo zagłosuję, to prędzej wybrałbym Kukiza i jego JOW-y niż starego hipokrytę i ignoranta który w swoim AMA zaorał co najwyżej siebie. Pominę już to jak bardzo wpisy niektórych kuców po prostu jebią przetłuszczonym łojem i zakłamaniem typowym dla korwinistów.

#4konserwy #neuropa #bekazkorwinistow #bekazkucow
  • 38
  • Odpowiedz
@George_Patton: bo Kukiz był spoko jak miał 3% a Krul 5%, a jak Krul ma 4% a Kukiz 11% to już spoko nie jest xD to jest ta #prawackalogika właśnie

BTW: jeszcze większa beka jest z tego, że niektórzy (nie pamiętam nicków, a szukać mi się już teraz nie chce) mówili, że Krulowi wypowiedź o strzelaniu do górników nie zaszkodzi i nie spowoduje obniżenia poparcia, a jest oczywiście odwrotnie, tzn. tak
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: @George_Patton: Kukiz kilka razy dobrze zaatakował system. Mi się te kilka wypowiedzi podobało, ale nie zmienia to faktu, że poza JOWami nie ma on zupełnie nic do zaoferowania, a same JOWy też nie wydają mi się być dobrym pomysłem. Kukiz to osoba, która wie, że jest źle, ale nie za bardzo wie co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@Gliv: tyle, że alternatywy brak, a Krul nią nie jest, bo gada co mu ślina na język przyniesie. Wyobrażasz sobie co by było, gdyby w rozmowie z Obamą powiedział, że młodzi ludzie to murzyni Europy? Przecież to by był mega skandal międzynarodowy.

Ten człowiek nadawałby się na posła jak najbardziej, ale absolutnie nie na prezydenta, bo nie umie trzymać języka za zębami.
  • Odpowiedz
@Farrahan: Korwin mówi: brak podatku dochodowego, prywatna służba zdrowia, prywatny system emerytalny itd. a Kukiz mówi: JOW i tyle. O to chodziło w mojej wypowiedzi czy masz to w dupie czy nie, mnie to nie interesuje.
  • Odpowiedz
@Gliv: Żeby to zrobić trzeba mieć zaplecze intelektualne, a nie bandę pryszczatych fanbojów. Trzeba jakoś opracować budżet, zrównoważyć itd., a nie opierać się na tym, że jak będzie wolny rynek, to jakoś to będzie.
  • Odpowiedz
Czy zmiana ordynacji uzdrowi sytuację gospodarczą? Sprawi, ze ludzie przestaną wyjeżdżać?


@Gliv: Nie. Program Kukiza jest bezsensowny. Ale mniej bezsensowny niż Korwina.
  • Odpowiedz