Wpis z mikrobloga

Moja landlady jest zajebista. Ogółem, na urodziny zamierzam sobie sprawić zwierzaka. Współlokatorzy na początku się zgodzili - "spoko, nie ma sprawy, w końcu Twój pokój". Jak usłyszeli, że landlady wyraża zgodę to od razu oburzenie - " w sumie to już nam się to nie podoba, w końcu to WONSZ a my się boimy więc nie możesz go mieć. Byliśmy zmęczeni jak podejmowaliśmy decyzję." (Tak, taką usłyszałam wymówkę - we were tired).
No to ja #!$%@?, zmartwienie, że jak im się nie podoba to landlady nie pozwoli. Piszę do niej maila pytając sie o co chodzi, że przecież to tylko wąż zbożowy, że przecież u mnie w pokoju będzie i te #!$%@? na oczy go nie zobaczą, i olaboga "poradź mi pani kochana".
Na co ona odpisuje najlepszą poradę:


#uk #emigracja #landlord #weze
PonySlaystation - Moja landlady jest zajebista. Ogółem, na urodziny zamierzam sobie s...

źródło: comment_b5R6fpLLF2tVUH3diaR3DJRxi3CTHcOD.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@swinkapl: co to za wydatek na węża 30 funtów? Wyposażenie w prezencie.
Bywa, jakoś trzeba zaczynać. To, że możesz sobie pozwolić na mieszkanie samemu nie oznacza, że inni też mogą. I nie piszę tego z jadem, tylko serio - nie pracuję full time, tylko part time wieczorami bo za dnia mam staż. W obecnej chwili wolę wydawać miesięcznie 300 funtów i mieszkać przez jakiś czas z dwoma matołami zamiast 500 funtów
  • Odpowiedz
haha, ja już wszystko mam zaplanowane. Faunarium i vivarium przemycę jednej nocy. Pudełko z wężem łatwo będzie przemycić. Torbę z pinkies wsadzę do pustego kartonu po fishfingers w zamrażalce. Tak.


@PonySlaystation: ale na polskojęzycznej stronie to pisz po polsku, a nie po polnglish.
  • Odpowiedz
@Murzinio: też tak właśnie myślałam :) ale w sumie chciałam opisać w skrócie jak to u mnie jest, co by inne takie "polaczki" nie musiały za nim powtarzać :) bo jak widzę taki komentarze w stylu "haha na wensza jom stać ale na mieszkanie nie" to aż korci by napisać "skończ już i idź sobie". Ale potem kolejni komentują jaka to ja jestem #!$%@?, bo nie wiedzą do końca jak to
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: aha czyli jesteś egoistyczna i masz w dupie zdanie ludzi z którymi mieszkasz? Nienawidzę takich ludzi, typowe cebulactwo, ja chcę i #!$%@? ze mieszkamy w kilka osób jak ja chcę. Mam nadzieję że #!$%@? się jakaś inba z tym wunszem a ty poniesiesz konsekwencje, moze to cię czegoś nauczy.
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: na początku myślałem, że to w jakimś wspólnym pomieszczeniu będzie ten wąż i myślę :"#!$%@?, ja też bym się nie zgodził ",ale skoro to w Twoim prywatnym pokoju to kupuj! Albo ich ucieszaj kiedy się #!$%@?ą czy na gitarze grają :P
  • Odpowiedz
@Randallovy: http://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/landlord
-gospodarz
-właściciel kamienicy
Ale wiesz na obczyźnie jesteś to jesz brekfasta, pijesz sode wynajmujesz flat, płacisz rent landlordowi i swoim starym frendsom z cebulandi musisz pokazać, że już jesteś glamur i global. Oczywiście zapominasz automatycznie słów, które używałeś od małego szkraba po pobycie w jukej trwającym pół roku.
  • Odpowiedz